Перейти до змісту

Чи є життя на Марсі? :)


vvkit

Рекомендовані повідомлення

Відсутність обговорень тут, на мій погляд, дуже красномовно говорить про стан луцької IT спільноти. Думаю, було б добре, створити в цьому розділі закріплену тему з переліком луцьких IT компаній, тему з переліком github репозиторіїв в розвитку яких приймаємо участь… Може в когось ще є ідеї як оживити цей розділ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість сидять на профільних форумах.

А борда, як флейм-форум.  В більшості просто пагаваріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Zheny@ said:

більшість сидять на профільних форумах.

А борда, як флейм-форум.  В більшості просто пагаваріть.

А є якісь регіональні профільні форуми? :) Зрозуміло, що для роботи більше інформації на глобальних stackoverflow і т.п. Але ж хочеться знати що в місті відбувається. Ця інформація може бути цікавою студентам, тих хто шукає роботу, …

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vvkit сказано:

А є якісь регіональні профільні форуми?

:(

1 година тому, vvkit сказано:

інформація може бути цікавою студентам, тих хто шукає роботу, …

кластер так і задумувався. Але реалізація ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можете спробувати  оживити піднявши якісь цікаві обговорення. 

Я думаю тут питання в тому що ІТ в Луцьку представлено досить різноплановими компаніями. 

Якесь скупчення спостерігається у сфері Web  розробок  тому від них і пішла ідея кластеру ... 

 

Я думаю створення будь - якої профільної теми по обговоренню питання над яким наприклад працюєте Ви, покаже Вам перетин множини програмістів на множину користувачів борди які також зацікавлені  в даному питанні.  Як наберете 10 постів вже буде цікаво :)  

 

приклади живих обговорень профільних тем  

 

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Борда не є місцем туси програмістів. Взагалі такого місця в Луцьку немає ні віртуального ні реального.

Для творчих людей відкрився "Inner Space" і там постійно якісь двіжі, лекції, конференції, майстер-класи, фестивалі і т.д.

А от ІТшники (будь яких напрямків) можуть хіба на пиво збиратися "вузькими колами обмежених людей". Ну ще в клубі "Твоя Фішка" підвищена концентрація може бути.

Спеціалізований розділ на борді варто було б створити. Але потрібні люди що його спланують, реалізують, будуть то наповнювати і підтримувати. Но ІТшники цуко ледачі і надто зайняті щоб такою штукою займатися.

Стосовно кластера. Він був потрібен девілсам поки вони набирали новачків десятками. Після того як політика змінилася і лавочка по набору стажерів прикрилася – кластеру прийшов кінець. Що лишній раз довело істину – ніхто ніфіга просто так для людей і спільноти не робив і не робитиме.

Тому :) ходимо далі на пиво та в "Твою Фішку" :) і на ті поодинокі конференції раз на декілька місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...