Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Andrewchuy сказано:

 

А ти - дилер від Енко?

Я прям знаю, хто такі Брейн і де їх знайти. А для особливо обдарованих повторюю: вінт на гарантії від Брейну, яка звісно ж докладається до товару.

Купа людей купують і нічого. Вже далеко не перший рік.

Ну і брейн - далеко не самий дешевий!

Є магазини явно дешевші.

https://hotline.ua/computer-zhestkie-diski/toshiba-p300-2-tb-hdwd120uzsva/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Andrewchuy сказал:

 

А ти - дилер від Енко?

Я прям знаю, хто такі Брейн і де їх знайти. А для особливо обдарованих повторюю: вінт на гарантії від Брейну, яка звісно ж докладається до товару.

За останніх пів року, саме брейн і є - "хз хто і хз де".

Магазини це лише пункти видачі.

Замовляючи техніку у великій кількості приїзджає новою поштою з якихось смт, від фізичних осіб, 30% навіть без видаткових та гарантійки.

 

Замовляв і з Енко. Жодного гарантійного випадку.

 

По статистиці браку, з брейну було так:

1 монітор 27 дюймів ( брак матриці)

2 клавіатури для планшетів (один взагалі не тієї моделі що в коробці (хоч і була в блістері)).

USB клавіатури 2 із 20 не працюючі

2 гарнітури із 20 (не роьочий міерофон).

 

Звісно все було повернуто по гарантії, з цим ніяких проблем. Але сам фактприсутній.

Зараз брейн як посередник. Все продається від постачальника, тому брак може бути скрізь.

 

p.s. Женя правий, є і дешевше ніж 1700, нове, в упаковці з гарантійкою і з нульовим напрацюванням.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, за всіх я не скажу, але останніх років 10 я час від часу замовляю саме в Брейні (з тих магазинів електроніки, що в Луцьку, він таки був найдешевший, поки всі інші поступово не зрівнялися гривня в гривню), і такого неподобства, як доставка із смт, від фіз. осіб, без гарантійки і т.д. жодного разу не було (може, бо на нову пошту замовляв всього кілька раз); на брак теж не натрапляв і з поверненням проблем не виникало. Згоден, що можна й дешевше з інших регіонів замовити, але то вже хай як хто собі хоче - я не наполягаю, хоча сам особисто дуже рідко ризикую покупками у віддалених інтернет-магазинах.

Отже, останнє слово: брав за 1900 грн., уцінюю до 1600 грн. (і ні центом нижче!) через відкриту упаковку і тестовий запуск (замовляв не собі, проте ніж віддавати за пів ціни - хай краще в мене лишається, бо вінти уже навряд чи подешевшають ("хіт продажів" WD 2 Гб у Брейні за минулий тиждень вже подорожчав на 100 грн.), а Енки скоро й не виручать, бо бігом все порозпродають, поки не запахло смаленим.

П.С. Велика знижка - через 2 роки, як закінчиться гарантія!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andrewchuy сказано:

проте ніж віддавати за пів ціни - хай краще в мене лишається

Це - правильне рішення.

 

Зрозумій, ніхто не шукає де дорожче, всі шукають де дешевше.  І коли я бачу ціну вскритого харда, і який уже включався, то купувати я його буду явно не по ціні нового запакованого.

Знаєш, як з авто з салону. Тільки виїхав за межі, воно миттєво стало дешевше на 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...