Перейти до змісту

куплю каретку «італійку»


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Маю простого ровера на передачах, привезеного з Європи, і в каретці розсипався підшипник і виїв вала. 

IMG_20160511_111912.jpg

Я купив одну каретку, але коли хотів її ставити, виявилось, що у мене на обох чашечках права різьба. Після пошуку в інтернеті, я зрозумів, що це означає, що у мене каретка «італійка». Але на базарі нема, в Велозоні і Сітібайку такої теж нема.

 

Не підкажете, де можна купити таку каретку? Може бути на промах, а може бути і на сепараторних підшипниках. Довжина вала 125 мм, а між вінчиками на валу 58 мм. Діаметр чашечки по різьбі на базарі заміряли і сказали, що 35,5 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, rl72 сказано:

а вал поміняти з підшипниками? при умові, що чашки цілі

був би радий це зробити, але вала також не знайшов. Є похожий за довжиною, але вінчики розташовані десь по 5 мм ближче до центру. У мене відстань між вінчиками 58 мм.

Чашка одна на ощупь ніби ціла, а на другій трохи відчувається виїмка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавився такими запчастинами.

Якщо це дійсно італійка, то раджу одразу шукати каретку в інтернет-магазинах (в Луцьких магазинах і базарах такого не знайдете).

Поміряйте ширину кареточного вузла – 70мм (італійка) чи 68мм/73мм (BSA)

Ну і різьба італійка – 36х24, а не 35,5

Дві правих різьби не тільки в італійського типу було здається.

Тому добре все переміряйте.

Шукайте на промах типу

http://olx.ua/uk/obyavlenie/karetka-shatunov-neco-novaya-IDkrVD6.html#de05c34d3f

чи https://www.birota.ru/shop/aksessuary/karetka_shimano_bb_un26_pod_kvadrat_italyanskaya_rezba/

бо просто вал і чашки знайти дуже важко.

P.S.: якщо таки італійський тип, то забрав би цілу не зчухрану чашку і контрогайку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MeTaL сказано:

Тому добре все переміряйте.

Дякую, ввечері вдома переміряю, бо про ширину кареточного вузла тільки нещодавно взнав. Ну і буду шукати тоді по інтернету. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поміряв штангенциркулем зовнішній діаметр чашечки - 35,75 мм (якщо зовнішні губки штангенциркуля попали між різьбою, то 35 мм), а довжина посадочного місця для каретки 70 мм, обидві чашечки мають праву різьбу, довжина мого вала 125,5 (на краях по сторонах квадрата вал має горбики, якщо міряти між горбиками то 123,8 мм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут все вказує на італійську різьбу. Сама велика, навіть перерізати на інший стандарт не вийде.

Шукайте нову каретку в інтернет-магазинах або б/у на оеліксах всяких.

А велосипед, до речі, шоссейний?

І ще, я б купив у вас ті запчастини каретки, які цілі – чашку і контрогайку чашки (якщо вона там є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, я зрозумів.

Допоможіть, будь ласка, тепер вибрати:

Shimano BB-UN26 ITALIAN 70x122,5 мм десь в межах 300 грн 

або

Neсo 68x36, є 122,5 мм і 127 мм під італійську різьбу.  Вінчика вільна чашечка немає, тому вона просто закрутиться на 2 мм вглиб стакану. Ціна 180 грн. 

 

Або підкажіть, будь ласка, як виміряти, яка довжина вала мені би підійшла (якщо Неко, бо у Шимано вибору нема).

 

Наперед вдячний!

 

П.С. За продаж запчастин я буду думати, коли зроблю каретку. Поки поставив підшипники в стару, хоч є трохи люфту, але їздити треба. У мене ровер звичайний Торнадо такий як на фото, тільки 28 колеса і рама не дамська.

214260848_w640_h640_img_1421.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо довжини вала, то гляньте, яка у вас зараз відстань від стакана каретки до найменшої зірки, наскільки виступає вал.

Якщо суттєво, то можна брати і менший вал (буде менший перекос цепа), якщо впритик, то краще не ризикуйте.

Ну і треба на саму передню систему дивитися, скільки зірок і чи нормально буде працювати передня перекидка при довгому валі.

Це так, на хлопський розум, а взагалі є таке поняття як «чейнлайн», поцікавтесь в неті, тоді краще зрозумієте, що вам потрібно.

Я б зупинився на шимано, якщо питання довжини вала не критичне.

P.S.: можна ссилочку на ресурс, де ви будете купувати запчастини?

Ну і коли розберетесь з проблемою, пишіть в ЛС відносно продажу деталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо у них була одна, за яку я заплатив гроші. Якщо мені 122,5 не підійде, буду купляти тоді Неко 127 мм, а Шимано продаватиму. Я подумав що легше буде продати Шимано, якщо не підійде, тому і взяв спочатку цю каретку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...