Перейти до змісту

Допоможіть врятувати життя дитині!


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

Всім доброї пори дня/ночі. Не знаю, чи вірно обрала рубрику. Якщо ні - прошу модераторів сильно не сваритись, а перекинути дану тему куди треба. Так от, зустріла сьогодні свою знайому, розговорились. Так я дізналась, що на Паску у їхній сім"ї сталась біда - 2-річна племінниця раптово почала блювати. Батьки самостійно не могли допомогти дитині, лікарі швидкої промили шлунок (була підозра на отруєння), вкололи необхідні ліки. Все одно проведені маніпуляції не допомогли. Дитина потрапила у реанімацію, стан погіршувався. Як виявилось, ніяке це не отруєння, а інфекція, яка потрапивши до організму дитини, 3 місяці зжерала життєво важливий мітральний клапан у серці. Я не є спеціалістом у медичних термінах, тому детальніше пояснити не можу. Отой стан з серцем спровокував набряк легень, а як наслідок - нестримну рвоту. 

 

У малечі є тиждень для підтримки організму та очищення його від тієї інфекції. За тиждень у столиці має бути зроблена довготривала операція на серці. Прошу Вас, не будьте байдужими! Допоможіть людям! 

 

Телефон тітки (моєї знайомої) 0501606790, звуть Лариса.

 

Додаю інформацію з іншого ресурсу http://www.volynpost.com/news/68736-usih-nebajduzhyh-prosiat-dopomogty-dytyni.

 

Усіх небайдужих просять допомогти дитині

06 травня, 10:04
 
 

Усіх небайдужих просять допомогти дитині

Маленька Софійка терміново потребує вашої допомоги!

Усіх небайдужих просимо відгукнутися та допомогти дворічній Софійці. 

Дитині терміново потрібна дороговартісна операція в київському кардіоцентрі. В дівчинки внаслідок інфекції уражений мітральний клапан. Сума в понад 200 тисяч грн є непідйомною для родини. Усі, хто має можливість допомогти, може кидати кошти на картку ПриватБанку: 

5168757219782564 Буяльська Лариса Анатоліївна.

Лариса Анатоліївна займається допомогою в зборі коштів і організацією операції в Києві.
 
Усіх небайдужих просять допомогти дитині
 
Усіх небайдужих просять допомогти дитині
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...