Перейти до змісту

Єдиний податок


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.Пошукав на форумі, але не знайшов такої теми.Хочу запитати.Я планую зайнятися підприємницькою діяльністю(виготовлення проектів, будівництво).Мені цікаво чи може ФОП знімати кошти з рахунку без "причини" під що знімаєш(типу зарплата чи оплата послуг)?Бо мені кажуть, що платиш податок і всі кошти,які приходять на рахунок твої і зняти можна без обмежень.Це правда?Чи все таки є якісь підстави чи обмеження.Я планую відкрити ФОП 2 категорії.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день! Основні обмеження - річний обсяг доходу - 1500000 грн; якщо будете працювати з готівкою - дохід більше 1 млн грн - потрібно касовий апарат. кількість найманих працівників - не більше 10 осіб. Дозволені види доходу - продаж товарів усім (населенню, підприємцям, фірмам), послуги надавати юридичним особам - не можна. Ще не можна займатися діяльністю, яка заборонена для єдинщиків (згідно ПКУ). Готівку з свого рахунку можна знімати яку хоч суму, коли хочете, і на будь-що ( дохід підприємця, поповнення карткового рахунку і т.п.). Прийшли гроші - сплатили податки, за послуги заплатили (інтернет, оренда і т.п.), що залишилось - перекинули на свій картковий рахунок і знімаєте в банкоматі, наприклад. Якщо є якісь питання по бухгалтерії - пишіть в приват, буду рада допомогти, надам консультації. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день! Основні обмеження - річний обсяг доходу - 1500000 грн; якщо будете працювати з готівкою - дохід більше 1 млн грн - потрібно касовий апарат. кількість найманих працівників - не більше 10 осіб. Дозволені види доходу - продаж товарів усім (населенню, підприємцям, фірмам), послуги надавати юридичним особам - не можна. Ще не можна займатися діяльністю, яка заборонена для єдинщиків (згідно ПКУ). Готівку з свого рахунку можна знімати яку хоч суму, коли хочете, і на будь-що ( дохід підприємця, поповнення карткового рахунку і т.п.). Прийшли гроші - сплатили податки, за послуги заплатили (інтернет, оренда і т.п.), що залишилось - перекинули на свій картковий рахунок і знімаєте в банкоматі, наприклад. Якщо є якісь питання по бухгалтерії - пишіть в приват, буду рада допомогти, надам консультації. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію  з  фірмами працювати не зможу по перарахунку(ПОСЛУГИ)?Це треба 3 група підприємців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...