Jump to content

індукційна панель поруч з газовою


OlgaOlga

Recommended Posts

Потрібна порада. Довго думали що краще встановити на кухні, газову чи індукційну варочну поверхню на новій квартирі. Кожна має свої плюси і мінуси, тому  вирішили (якщо звичайно вийде) встановити 2 - індукційну на 2 конфорки і таку саму газову на 2. В чому саме питання: чи можливо їх встановити поруч, чи є якісь технічні нюанси (можливо певна відстань між ними)?

Link to comment
Share on other sites

Як на мене (на людину, що перевіряє димовентиляційні канали і дає акт для Волиньгазу), тут може бути тільки обмеження, зумовлене міцністю конструкції стільниці. Я би, як меблевик, між ними робив би хоча б 10 см, але краще 30см "в свєтУ"- якраз достатньо щоб між ними поставити каструлю чи покласти дошку з нарізаною цибулею. :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vicit said:

а чому не поставити комбіновану(газ індукція)?

як приклад

http://www.moyo.ua/varochnaja-poverkhnost-electrolux-egd6576nok-kombinirovannaja-2-haz-2-induktsija-egd6576nok/67214.html

І головне ціна гуманна. А кажуть криза :) 

Ще десь рік тому в темі "8000 грн. на сім'ю 2+2 - це багато чи мало?" писали, що на такі гроші шикувати можна. А зараз варочну поверхню за десятку радять. 

 

Link to comment
Share on other sites

@vicit

Розглядала варіант комбінованої, але вибір в них невеликий, одна надто дорога, а в іншої не дуже хороші відгуки,, пишуть що ручки добряче гріються на газовій половині

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...