Перейти до змісту

Робота в Англії


RojkFV

Рекомендовані повідомлення

   Робота на місяць півтора з перспективою подальшої праці. Виїзд через місяць. Потрібна людина зі знанням англійської мови і відкритою візою (польська або шенген робочі). Потрібно 3 бригади по 3 чоловіка, в кожній бригаді має бути людина зі знанням англійської і бажано з навичками електрика чи будівельника. Робота полягає в розводці електромережі по будинку зі всіма витікаючими. Є кваліфікований електрик, будівельник, потрібен третій. Житло надаєця (або за невелику плату), ЗП приблизно 5-6 фунтів/год. брегадиру групи на 2 більше, коли знайдемо третього тоді будемо домовлятись конкретніше. В польщі є перевірений роботодавець в якого ми вже працювали в минулому році, через місяць знову до ньго їдемо. Є можливісь попасти в англію спробувати, якщо все нормально то є перспектива праці по всьому ЄС. Роботодавець висилає офіційне OSWIADCZENIE (безкоштовно) оформляє відрядження на польску фірму. Від Вас віза, англійська мова, решта за нами. 

0951330778 - Федір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Так Англія не в Шенгені.

В чому "подвох"?

А хто сказав шо Англія в шенгені??? Хто хоче поумнічати проходим мімо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проживання, харчування оплачуються за кошти роботодавця?

за місяць, реально  шенген зробити, якщо підмазати корупційні гвинтики? чи там чисто польська сторона і по закону не встигнути ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу дати пару телефонів в приват, за місяць зробити візу зараз може коштувати 200-300$.

проживання біля 100 ує з людини але можливий варіат що нададуть. харч за свій рахунок, (можливо безкоштовний обід). точно ще нічого не знаю, тілки що подзвонив роботодавець сказав якщо знайдем людину зі знанням англійської тоді будем конкретно домовлятись. Гарантій ніяких не надаю, кожен діє на свій страх і ризик. Від себе гарантую порядність і надійність перевіреного роботодавця. В свій час ризикнув, зараз маю гарні відносини з роботодавцем і будую плани на майбутнє.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, RojkFV said:

А хто сказав шо Англія в шенгені??? Хто хоче поумнічати проходим мімо!!!

Я хочу на роботу (є шенген багаторічний, англійська, трохи німецька, інструмент тримати теж трохи вмію).

Лише не зрозумілий такий момент:

Назва теми "Робота в Англії" - У вимогах "відкрита віза (польська або шенген робочі)" - А в кінці не до кінця для мене зрозуміле формулювання "можливісь попасти в англію спробувати".

Якщо не секрет, поясніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Я хочу на роботу (є шенген багаторічний, англійська, трохи німецька, інструмент тримати теж трохи вмію).

Лише не зрозумілий такий момент:

Назва теми "Робота в Англії" - У вимогах "відкрита віза (польська або шенген робочі)" - А в кінці не до кінця для мене зрозуміле формулювання "можливісь попасти в англію спробувати".

Якщо не секрет, поясніть.

Передзвоніть  0951330778

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, taurus07 сказал:

а що там з відповідями на запитання yu2007

Якщо знаєте англійську і хочете попасти на роботу в англію - дзвоніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

@pracapl @pracapl тема закрита, поляк сам не розібрався, думав що українцям так само можна їздити як їм до англії. Сорі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, RojkFV сказано:

@pracapl @pracapl тема закрита, поляк сам не розібрався, думав що українцям так само можна їздити як їм до англії. Сорі!

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь! треба було спочатку самому розібратись конкретно, сам понадіявся, думав в англію попаду. Завтра-післязавтра їдемо до цього поляка до праці @Itzamna ніяких злих умислів в мене не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...