Перейти до змісту

Волинь - Авто


McLaren

Рекомендовані повідомлення

Ось збирались купувати автомобіль на "Волинь - Авто", і вже залишився тиждень до її привезення, як вияснилось, що дана організація продає автомобілі лише зі своєю страховкою. Машина береться у кредит. Хотілось би запитати, чи має право вона нав'язувати покупцю свою страхову компанію.

І можливо все таки комусь вдалось придбати там автомобіль у кредит, без їхньої "люб'язної" допомоги у страхуванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив без їх страхової, хоч і мені казали, що бажано в них страхуватися. Але я брав кредит в банку, який співпрацював лише з трьома іншими страховими компаніями.

Це незаконно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив без їх страхової, хоч і мені казали, що бажано в них страхуватися. Але я брав кредит в банку, який співпрацював лише з трьома іншими страховими компаніями.

Це незаконно.

Цікава ситуація, справа у тому, що в УкрСоцБанк є акція на кредити на авто, але обово'язковою умовою тієї акції є страхування у їхній страховій. з УкрСоцБанком "Волинь - Авто" працює. Що виходить... і той і той має свої обов'язкові страховки. І чия виграє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УкрСоцБанк є акція на кредити на авто, але обово'язковою умовою тієї акції є страхування у їхній страховій.

Подивись тарифи страхової, і не думаю що захочеш таку акцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув я про любов "Волинь-Авто" і "Дженералє" :dont: Відкати ще ніхто не відміняв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
чи має право вона нав'язувати покупцю свою страхову компанію.

Стикався...

Добровільне страхування ніхто ніколи не мав права нав'язувати, але на волинь-авто користуються дуже вдалим 100%-ним аргументом:

"Якщо не хочете у нас страхувати, то не купуйте в нас авто, ми при цьому нічого не втрачаємо, бо в нас черга".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи має право вона нав'язувати покупцю свою страхову компанію.

Стикався...

Добровільне страхування ніхто ніколи не мав права нав'язувати, але на волинь-авто користуються дуже вдалим 100%-ним аргументом:

"Якщо не хочете у нас страхувати, то не купуйте в нас авто, ми при цьому нічого не втрачаємо, бо в нас черга".

Верно сказано! Из за очередей на машины ...... приходится тем кто покупает соглашаться на такие условия, ну и естественно банк который даёт кредит, даёт его на определённых условиях и если ты с условиями не согласен --- значит не бери. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін... дивно мені... а що заважає сказати: "Добре-добре, буду страхувати у вас..." Побрати всі рахунки, і т.д. Зробити перший внесок за машину, а потім вже розбиратися. Не думаю, що хтось стане повертати гроші (тим більше, що вони платяться не на "Волинь-Авто", а на ЗАЗ) тільки тому, що відмовилися укласти договір з нав'язаною страховою.

Зрештою, були справи з Дженералі Гарант - із-за вм'ятинки на бампері було повне відшкодування вартості нового бампера+фарбування. Не такі ті Дженералі вже й погані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дженералі (Гарант-АВТО) і УКР-АВТО раніше належали одній людині, звідси і дружба.

Сказати так як казав Yarchik, в попередньому пості заважає те, що банк не проплатить сумму поки не буде пакету документів, в який входить КАСКО. Тобто спочатку застрахував, а потім отримав машину. Навіть якщо ти сам вносиш певний внесок, машину не видадуть, поки салон не отримає всю вартість.

Волинь-АВТО не зобов"язує нікого страхуватись в Дженералі, але в зв"язку з "дружбою" в салоні сидить агент (причому числиться він в штаті Волинь-АВТО), до якого відповідно і направляють людину. Це щось накшталт "все в одном для удобства населения", щоб нікуди не ходити. Раніше та ж людина мала і кредитним менегером бути, але поки не склалось.

Відмовитись від страховки саме в Дженералі можна без проблем. Так дуже часто роблять, якщо банк, в якому беруть кредит, має договір зі своєю страховою і без її страховки не дає грошей, або як збільшує кредитну ставку :friday:

Так само з деякими банками має договір Дженералі - в принципі це доволі розповсюджена практика.

Добровільне страхування ніхто ніколи не мав права нав'язувати, але на волинь-авто користуються дуже вдалим 100%-ним аргументом:

"Якщо не хочете у нас страхувати, то не купуйте в нас авто, ми при цьому нічого не втрачаємо, бо в нас черга".

тобі так відкритим текстом і сказали? цікаво хто і коли? можеш назвати посаду/прізвище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказати так як казав Yarchik, в попередньому пості заважає те, що банк не проплатить сумму поки не буде пакету документів, в який входить КАСКО. Тобто спочатку застрахував, а потім отримав машину. Навіть якщо ти сам вносиш певний внесок, машину не видадуть, поки салон не отримає всю вартість.

А хто заважає застрахувати авто там, де тобі хочеться - а для Дженералі казати: "Добре-добре, застрахую..."? І пакет документів буде, і дії будуть. А "в останній момент" передумаєш :)

Тим більше, якщо вносиш перший внесок. Я ж писав - внесок за авто платиться не на "Волинь-Авто", а на ЗАЗ. Уяви ситуацію, коли гроші пішли на ЗАЗ, і тут починаються розборки: "Не страхуєте машину в нас - всьо! Догвоір розірваний, гроші повертаємо". Хто їх буде повертати? ЗАЗ? ЩАС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо інших особливостей Волинь-Авто?

Тобто обслуговування, чи того ж страхування...

Власне, вони ж пропонують комплекс(комплект) послуг , і якщо не подобається - то не купуй, дійсно є багато людей, які не будуть за сотню другу по місту гонитися і шукати де вигідніше.. все в одному місці і супер..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто заважає застрахувати авто там, де тобі хочеться - а для Дженералі казати: "Добре-добре, застрахую..."? І пакет документів буде, і дії будуть. А "в останній момент" передумаєш

Дк ніхто не заважає... і до останнього моменду приховувати нетреба. Кажеш відразу, що страхую в іншій.

Єдиний момент існує, коли в банка є з кимось договір на пільгові страховки ітд. тоді на слово не вірять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я когда свою машину брал, то между Волынь-Авто и Приматбанком даже возник спор, кто будет страховать. И девочка впринципе не отказывалась от того что можно застраховать в карманной страховой компании. Но после звонка менагеру привата, менагер согласился на дженерали. Я в детали не вникал, но прошел почти год, и нужно страховаться. Вот я и думаю - где? Или опять у Дженералей, или искать чтонить другое. Какие мысли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...