Перейти до змісту

Поможіть оцінити ПК


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Запостив тут не знав чи законно це робити в розділі Куплю/Продам... Загалом не так важливо...

Системний блок:

Intel Pentium®4 CPU 2.40GHz;

ЖД: 80Gb; Відео карта: Radeon 9200 PRO AGP, 128Mb;

Звукова карта: інтегрована Intel®AC'97;

Оперативна память: 768Mb; Приводи: CD/RW,DVD/RW;

Два мережевих адаптера, інтегрований і не інтегрований:)

(Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC);6 USB-портів;

Недавно замінений БЖ і кулер.

Монітор LG Flatron ez T711B

Цьому всьому(за невеликим виключеням) два роки. Ваші ціни!? :) Питаю з метою дізнатись скільки прийдеться докласти на більш відповідну часу розвитку техніки "машину" :)

ЗІ вибачте якщо щось не коректно написав у характеристиці, я старався написав все і більш менш зрозуміло

ЗІІ не судіть строго це ж флейм всетаки ;):smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куплявся він за 700у.о. невже настільки знецінився?.. Він, як працював так і працює добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куплявся він за 700у.о. невже настільки знецінився?.. Він, як працював так і працює добре!

півтора-два роки і знецінюється в 2 рази приблизно...

ще через 2-3 віддають за пиво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше чим за 1500грн. не продам жадність ше куча всього не позволить продешивити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме через це такі компи залишаються стояти і пилитись роками, замість того щоб допомогти людям з скромним бютжетом працювати, або вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n таки прав.

исключительной причиной большей стоимости такого компа - какой-нить бренд.

у меня сейчас на работе что-то весьма подобное, но от НР

если честно, я бы свой рабочий комп домой забрал бы на роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свій перший комп (Р4 1,8, RAM 256, Radeon 9200, HDD Samsung 40 Gb) + ЖК монік LG 17тка роки 4-5 тому назад придбав в діавесті, на той час я замовляв все найкраще, що було. Обійшлось це мені приблизно в 4,5-5 тис грн.

Подумав якось продать, але реальна вартість цього барахла тепер 400-500 грн, тому я його трошки проапгрейдив (Р4 3,0, RAM 1024, Radeon 9200, HDD 160 Gb) + той самий LGшний монік і подарував сестрі, яка працює вчителькою у школі, але заробітна плата не дозволяє їй купить комп, хоч для роботи вчителю він просто необхідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куплявся він за 700у.о. невже настільки знецінився?.. Він, як працював так і працює добре!

оооо, ты бы знал за сколько те IBM или Compaq системники в свое время стоили, которые сейчас за 50 баксов продают :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще варіант, щоб не возитись з продажею і купівлею(особо принаймі), загнати монік за пару рублів :( купити щось пристойне... І проапгерйдити, як було сказано вище :( Поступово поміняти всі "внутріності"...

Або ще авріант. Поїхати в саме мало відоме село і замутити йому презентацію на 5(без вказання строків праці) і загнати все за 400вмз

Не забувайте це флейм :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте це флейм :(

Ти краще в газети оголошення дай ,ну там про цифрову вселєную ,Інтел -фарева , слова ПЕНТІУМ ЧОТИРИ , для ламерів і чайників ще не втратили магічну силу, і на них діють як на кота вялерянка. :( , а через форум продати , то тобі назвали реальну ціну.і с кожним днем вона тільки зменшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте це флейм :)

Ти краще в газети оголошення дай ,ну там про цифрову вселєную ,Інтел -фарева , слова ПЕНТІУМ ЧОТИРИ , для ламерів і чайників ще не втратили магічну силу, і на них діють як на кота вялерянка. :( , а через форум продати , то тобі назвали реальну ціну.і с кожним днем вона тільки зменшується.

:( і я про те ж :)

На форумі я передумав продавати ще після поста №2 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село кажеш саме глухе.. :( ги..

ну-ну .. там в людей супутниковий нет .

І таким калькулятором за 400 у.о. ти їх налякаєш ..а не здивуєш..

Пост №2 - теж зависив ціну.. :0

ти власне нічого не сказав..

Яка Материнка, який вінт, фірма, стан..

і ще хочеш 300 у.о...... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю дальше продовжати щось постити немає смислу, принаймі для мене :( А якщо вам охота погнати ібо це флейм завжди велкам :( Уж повірте я найду клієнтів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Село кажеш саме глухе.. :( ги..

Чайник бурлящий і ламер обикновєний водиться ,повсеместно не залежно від географії. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам такий тіпуля - ведеться на то що на кампі стоїть шести канальний системний динамік)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Помню, помню... 286-й комп с EGA монитором за $12,000 был куплен одной из больниц области... Я подключал, устанавливал, настраивал :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...