Перейти до змісту

Потрібно пошити чохол для смартфона за індивідуальним замовленням


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Хто може пошити чохол для телефона за індивідуальним замовленням?

Суть в тому, що потрібно скомбінувати наступне:

Фліп, який буде відкриватися до низу

4109157_6.jpg

Щоб були функційні отвори

For-Doogee-X6-font-b-Case-b-font-View-Wi

І щоб позаду була ручка чи щось інше, за що можна було б тримати телефон

iphone-case1.jpg

Телефон Doogee Titans 2 DG 700

obzor-zashchishchnnogo-smartfona-doogee-

Діло в тому, що телефон має товщину 13 мм, тому універсальні чохли не підходять.

Чому все так складно? Тому що не можу користуватися сенсорним телефоном "находу". Такий чохол, плюс функційність  смартфона, думаю дозволять мені це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найпростіше це знайти такий чохол для вашого телефону як вказано на першій картинці, прорізати там дирки як вам потрібно, обшити їх, і тоді пришити якусь ручку як вам треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, k1ss7s1n сказано:

найпростіше це знайти такий чохол для вашого телефону як вказано на першій картинці, прорізати там дирки як вам потрібно, обшити їх, і тоді пришити якусь ручку як вам треба.

Трохи не так. Ручку, до якої приклеїти потрібний чохол. Впевнений, що є такий як №2, але із нижнім фліпом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@k1ss7s1n Діло в тому, що на цей телефон фліпів в неті я не знайшов. Так би звичайно було б простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VojinSvitla сказал:

@k1ss7s1n Діло в тому, що на цей телефон фліпів в неті я не знайшов. Так би звичайно було б простіше.

http://4exol4ik.com.ua/p200245013-chehol-ultra-flip.html

наприклад шось типу цього. З доставкою по україні.
В крайньому випадку треба купити бампер для цього телефону, трішки шкіри, фантазії і часу)
ручку теж шкіляру можна пришити, думаю буде зручно.

ps Колись пробував собі шити чехол, але мяко кажучи не вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

Трохи не так. Ручку, до якої приклеїти потрібний чохол. Впевнений, що є такий як №2, але із нижнім фліпом.

Для ясності скажу, що така ручка як на фото, це трохи занадто, я думав просто про якусь шлейку.

@k1ss7s1n Та можна,але хотілося б щоб все зробила одна людина. Єдине що не знаю як зробити - це саме кріплення чохла до телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Для ясності скажу, що така ручка як на фото, це трохи занадто, я думав просто про якусь шлейку.

 

Щось типу як на відеокамерах

tsifrovaya_videokamera_samsung_hmx-h400b

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні прийшов такий чохол з магазину, який порадив @k1ss7s1n

5Tv25L4t3mc.jpg

qk2X3JIM1Ak.jpg

Прошу пробачення за безлад і якість фото.

Взяв цей чохол заради кріплень. Тепер потрібно зробити спереді функційні отвори, а позаду ось таку штучку:

studded-handle-cell-phone-case-for-iphone-5-5s-black-faux-leather-silver-studs-840853c73cf65f87f553b1f04376e258.jpgs-l1600.jpg

Але без тих ромбіків)))

Є швачки на Борді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чохольчик пошили, роботою задоволений на всі 100%. Майстер який пошив чохла, також шиє багато цікавих речей зі шкіри, за контактами звертайтесь в приват. Запитаю чи можна залишити його координати прямо в темі, якщо до того часу тему не закриють.

Дякую користувачу WILDCHILD за інформацію

N1GW5NrXzaE.jpg

VKfJ9zpzOuM.jpg

DZ2Kw9TLW_M.jpg

jTTypSRi3LI.jpg

HmlAb1z2ktM.jpg

Wgu9gREyUUc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а ти скинь контакти сюди, якщо він дозволить. Дійсно така брутальна штука, я думаю багато хто захоче собі щось подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...