Перейти до змісту

Незрозуміло велика температура відеокарти


Рекомендовані повідомлення

Може хтось пояснить.

Коротше, купив собі відеокарту Asus GeForce7900 GS 256Mb. Штатна СО страшенно шуміла і на максимальних обертах охолоджувала девайс до 60-62 градусів в штатному режимі без розгону. Ця ситуація мене не влаштовувала, тому вирішено було придбати СО стороннього виробника. Поставилась вона без проблем, а тиша під час її роботи мене просто таки насолодила. Все було б ОК якби не одне "але" - немпература так і залишилась 60-63 градуси в режимі спокою. Волохатий куб Ati Tray Tools-а моментально прогрів її до 100С! При цьому всі інші покази в нормі - чіпсет 34, вінти 25-30, проц - 37.

Корпус - Foxconn TH-01.

Закрита бокова кришка чи відкрита - різниці не дало. Також нічого не змінилось після встановлення на бокову кришку 80-кі кулера.

В чому може бути причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

температура в 60 градусів не критична для більшості відеокарт-так що донт ворі бі хепі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю. Але вона також не повинна бути 100 під навантаженням, та ще й без розгону. Так що є через що ворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конструкция охладителя уже продумана и испытана до вас. У многих встречал такие проблемы, ставят вроде лучшую, а результат отрицательный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіанти

- нещільний контакт підошви з каменем

- затовстий шар термопасти

- х.з. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

действительно странно ... моя поинт-оф-вию 7900жс ледь тепла... кулер штатный... я непомню частот ..

есть подозрение что ето заводской разгон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіанти

- нещільний контакт підошви з каменем

- затовстий шар термопасти

- х.з. :)

У відеокарті ? :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- нещільний контакт підошви з каменем

Такі да! Дожав кріплення кулера і все гуд, 41С :) Просто коли ставив, дуже боявся пережати...

Ну все, будем розганять.

Тема закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже нічого. Думав, мо" ти з процом переплутав. :)

так відео вже давно мало чим відрізняється від мат.плати - то й же проц, гарячущий кристал, паста, кулера, такі ж ddr-модулі пам'яті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні топові відеочіпи давно перегнали процесори по кількості елементів, по площі кристала і по необхідності якісно охолоджуватись.

Для прикладу, ядро процесорів Intel Core 2 Duo з 4 Мб кеш-пам'яті налічує 291 млн. транзисторів, а ядро GeForce 8800GTS нараховує 754 млн. транзисторів!!! Від надмасивних систем охолодження рятує тільки те, що частота ядер в відео-процесорах значно нижча, хоча в тому ж 8800GTS блок шейдерних процесорів (частина ядра) працює на частоті 1625 мегагерц, а це вже дуже багато як для такого складного чіпа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...