Перейти до змісту

Крісло качалка, шезлонг, свінг, titanium baby swing


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

Продам у відмінному стані крісло качалку (шезлонг, свінг, titanium baby swing). Активно користувались для 1 дитини. Дуже хороша річ для домашнього вжитку - дитину можна положити у кріселко, взяти у будь-яку частину будинку (при цьому і дитя спокійне, бо бачить Вас, і Ви свої справи робите).

- Функції заколисування вперед-назад, перемикнувшись (на фото є перемикач) - вправо-вліво. Не на батарейках. Колихати потрібно вручну. Часто виручало коли потрібно було вкласти дитя спати, а руки були втомлені. 

- 3 положення (сидяче, напівсидяче та лежаче) - перемикач над головою. 

- Підходить для дітей у ваговій категорії до 9 кг (вказано в інструкції), але можна й більше, якщо дозволяє комплектація дитини.

- Має функцію фіксації ніжок кріселка для того, щоб воно не колихалось, але ми цією функцію не користувались, бо не було у тому потреби. При потребі - потягнути трішки на себе, провернути.

- Недоліки: одна з ніжок не перекручується (див. попередній пункт), ми її причепили намертво. При тестуванні крісла, коли його купили, з необережності приклали "дурної сили", аби розвернути ніжку. Робили то неправильно. 

Загалом, кріселко в відмінному стані як я і писала раніше. Доглядати за ним нема клопотів - дуже легко переться м"яка частина. Будь-які забруднення легко забираються вологою тряпочкою. 

Відповім на запитання по телефону. 0508836485, Яна

 

DSC08891.JPG

DSC08893.JPG

DSC08884.JPG

DSC08882.JPG

DSC08883.JPG

DSC08885.JPG

DSC08886.JPG

DSC08888.JPG

DSC08889.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ
2.4. Оголошення обов’язково повинне містити ціну, а також інші важливі характеристики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Selbeor сказал:

 ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ
2.4. Оголошення обов’язково повинне містити ціну, а також інші важливі характеристики.

Пробачте, забула вказати. Зараз відредагую оголошення. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, kovalcuchka87 сказал:

Продам у відмінному стані крісло качалку (шезлонг, свінг, titanium baby swing). Активно користувались для 1 дитини. Дуже хороша річ для домашнього вжитку - дитину можна положити у кріселко, взяти у будь-яку частину будинку (при цьому і дитя спокійне, бо бачить Вас, і Ви свої справи робите).

- Функції заколисування вперед-назад, перемикнувшись (на фото є перемикач) - вправо-вліво. Не на батарейках. Колихати потрібно вручну. Часто виручало коли потрібно було вкласти дитя спати, а руки були втомлені. 

- 3 положення (сидяче, напівсидяче та лежаче) - перемикач над головою. 

- Підходить для дітей у ваговій категорії до 9 кг (вказано в інструкції), але можна й більше, якщо дозволяє комплектація дитини.

- Має функцію фіксації ніжок кріселка для того, щоб воно не колихалось, але ми цією функцію не користувались, бо не було у тому потреби. При потребі - потягнути трішки на себе, провернути.

- Недоліки: одна з ніжок не перекручується (див. попередній пункт), ми її причепили намертво. При тестуванні крісла, коли його купили, з необережності приклали "дурної сили", аби розвернути ніжку. Робили то неправильно. 

Загалом, кріселко в відмінному стані як я і писала раніше. Доглядати за ним нема клопотів - дуже легко переться м"яка частина. Будь-які забруднення легко забираються вологою тряпочкою. 

 

Ціна 600 грн.

Відповім на запитання по телефону. 0508836485, Яна

 

DSC08891.JPG

DSC08893.JPG

DSC08884.JPG

DSC08882.JPG

DSC08883.JPG

DSC08885.JPG

DSC08886.JPG

DSC08888.JPG

DSC08889.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Ціну можу знизити в розумних межах. Якщо цікавить когось дана річ, але Ви вважаєте, що заявлена мною ціна зависока, пропонуйте свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Basil сказал:

не видно фото...

Чому Ви не бачите фото? Тут на форумі трішки змінилась форма подачі інфо, можливо я щось роблю не так? Я бачу опубліковані фото після тексту, що написала. Прошу відгукнутись, хто ще не бачить фото? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минуты назад, Ridec7 сказал:

+1 ось таке...

352bc10c88a8048e3d22b61a5ba11e77.png

Ухти... І головне всі дивляться і мовчать... Дякую небайдужим, що звернули мою увагу на то. Я зараз знову спробую загрузити фото. Напишіть, будь ласка, чи буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене видно, але напевне краще було б їх або під спойлер, або превьюшками(маленькі картинки, при кліках, по них, збільшуються) зробити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Ridec7 сказал:

у мене видно, але напевне краще було б їх або під спойлер, або превьюшками(маленькі картинки, при кліках, по них, збільшуються) зробити... :)

поняття не маю як то все робиться. Головне - тепер видно що продаю. 

 

Отож бо, шановні форумчани! Лот оголошую за ціною 600 грн. Кого смущає ціна, але хотів би собі придбати цю штуковину, пропонуйте адекватну ціну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вимушена ще суттєво знизити ціну.

Нова ціна 450 грн!!!

Не пошкодуєте, річ дуже потрібна для тих у кого маленьке дитятко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...