Перейти до змісту

Продам всяке-різне


smitt78

Рекомендовані повідомлення

1 – куллер на корпус, sata-кабель, USB/ Micro Usb кабель (175 см), перехідник на живлення, перехідник на монітор (2 шт.) – 60 грн.

2 – круги та шліфувальні насадки для бор-машинки (92% того що на фото не було в використанні) – 60 грн.

3 – купа різних моторчиків (одним лотом) – 30 грн. (торг)

4 – молоток столярний Mastertool (магніт для удержання цвяхів загублено) – 50 грн.

5 – мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.

6 – адаптер для прикурювача з двома USB виходами (новий) – 40 грн.

7 – неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.) – 100 грн. за 4 шт. (25 грн./шт.).

9 – антена (http://www.intertelecom.ua/ru/oborudovanue/aksesuary/antenna/CSTY_80015) має дефект – вирваний перехідник, тому така ціна – 40 грн. (торг.)

10 – принтер PIXMA iP1000 до мене потрапив в неробочому стані, калаталась деталь та була обірвана стрічка, (видно на фото) включається, блимає жовта лампочка, на рахунок того в якому стані катриджі я не знаю, наче не засохли, продаю на деталі – 30 грн. (торг)

11 – якийсь ручний аналог міксера, цілий, в хорошому стані, б/у приїхав з Польщі – 60 грн.(торг)

12 – лопатка 4 в 1 (нова) – 100 грн.

13 – ліхтарик б/у, дуже яскравий (з регулятором променя до 50 м.) – 100 грн. (торг)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 – куллер на корпус, sata-кабель, USB/ Micro Usb кабель (175 см), перехідник на живлення, перехідник на монітор (2 шт.) – 60 грн.

6 – адаптер для прикурювача з двома USB виходами (новий) – 40 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.) – 2 шт.

 

в резерві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 – неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн

В резерв. Заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить  пункт 12 – лопатка 4 в 1 (нова) – 100 грн.

 

5 – мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.   -  яка довжина мотузки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продано:

1 – куллер на корпус, sata-кабель, USB/ Micro Usb кабель (175 см), перехідник на живлення, перехідник на монітор (2 шт.) – 60 грн.

6 – адаптер для прикурювача з двома USB виходами (новий) – 40 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.) – 2 шт.

 

 

В резерві:

2 – круги та шліфувальні насадки для бор-машинки (92% того що на фото не було в використанні) – 60 грн.

7 – неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.) –2 шт.

4 – молоток столярний Mastertool (магніт для удержання цвяхів загублено) – 50 грн.

12 – лопатка 4 в 1 (нова) – 100 грн.

 

 

Вільні:

5 – мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.

3 – купа різних моторчиків (одним лотом) – 30 грн. (торг)

9 – антена (http://www.intertelecom.ua/ru/oborudovanue/aksesuary/antenna/CSTY_80015) має дефект – вирваний перехідник, тому така ціна – 40 грн. (торг.)

10 – принтер PIXMA iP1000 до мене потрапив в неробочому стані, калаталась деталь та була обірвана стрічка, (видно на фото) включається, блимає жовта лампочка, на рахунок того в якому стані катриджі я не знаю, наче не засохли, продаю на деталі – 30 грн. (торг)

11 – якийсь ручний аналог міксера, цілий, в хорошому стані, б/у приїхав з Польщі – 60 грн.(торг)

13 – ліхтарик б/у, дуже яскравий (з регулятором променя до 50 м.) – 100 грн. (торг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резервували речі по телефону.

Вибачайте, я не помітив, що не додав номер в темі.

 

0666131921 - Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Igor DMX сказал:

також цікавить  пункт 12 – лопатка 4 в 1 (нова) – 100 грн.

 

5 – мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.   -  яка довжина мотузки?

Лопатка в резерві.

 

На рахунок мотузки - не знаю, повністью не розмотував (відбивали проєми по 3 метри) + на ній не вказано довжину мотузки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заберу 

мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.

та 

неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, YuVenal сказал:

заберу 

мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.

та 

неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн.

 

Зарезервували перед Вами по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телефону це звісно добре, а що робити тим хто резервував в темі? Ми ж в принципі не знаємо,хто, і що, резервує у вас по телефону!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, REVERS сказано:

що робити тим хто резервував в темі?

в нього стиль продаж такий - специфішний

якщо ти встиг написати, він прочитати (в темі, через ПП) - раніше, ніж будь-хто подзвонив - це все одно нічого не означає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

в нього стиль продаж такий - специфішний

якщо ти встиг написати, він прочитати (в темі, через ПП) - раніше, ніж будь-хто подзвонив - це все одно нічого не означає ;)

Я продаю тим хто зі мною перший домовився, мені не має значення чи це телефон чи форум - є домовленість я продаю.

Ціни в мене як правило дуже хороші, товар також. Якщо я домовився і людина на звязку, нікуди не пропадає - отримує товар.

Є випадки коли пропонують більше і хочуть забрати швидше, та якщо в мене є домовленість з людиною, то поки вона не анульована хто дасть більше мене не сильно цікавить.

 

Якщо когось не влаштовує те, що я продаю тим, хто звязався зі мною раніше - я Вас не прошу купувати в мене, в інтернеті багато товарів.

Хочете товар - домовляйтесь перші.

 

З повагою до учасників форуму, Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продано:

1 – куллер на корпус, sata-кабель, USB/ Micro Usb кабель (175 см), перехідник на живлення, перехідник на монітор (2 шт.) – 60 грн.

6 – адаптер для прикурювача з двома USB виходами (новий) – 40 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.) – 2 шт.

2 – круги та шліфувальні насадки для бор-машинки (92% того що на фото не було в використанні) – 60 грн.

7 – неповний набір BOSCH (10 біт, подовжувач для біт, зенковка, 4 свердла по бетону, 4 по металу, 2 по дереву) + 2 біти – 100 грн.

8 – завіси нові (купували в «Нова лінія» по 63грн./шт.)

4 – молоток столярний Mastertool (магніт для удержання цвяхів загублено) – 50 грн.

12 – лопатка 4 в 1 (нова) – 100 грн.

5 – мотузка для розмітки «stanley» та крейда (нове, використовувалось 3 рази) – 50 грн.

 

В резерві:

13 – ліхтарик б/у, дуже яскравий (з регулятором променя до 50 м.) – 100 грн. (торг)

 

 

Вільні:

3 – купа різних моторчиків (одним лотом) – 25 грн. (торг)

9 – антена (http://www.intertelecom.ua/ru/oborudovanue/aksesuary/antenna/CSTY_80015) має дефект – вирваний перехідник, тому така ціна – 40 грн. (торг.)

10 – принтер PIXMA iP1000 до мене потрапив в неробочому стані, калаталась деталь та була обірвана стрічка, (видно на фото) включається, блимає жовта лампочка, на рахунок того в якому стані катриджі я не знаю, наче не засохли, продаю на деталі – 25 грн. (торг)

11 – якийсь ручний аналог міксера, цілий, в хорошому стані, б/у приїхав з Польщі – 50 грн.(торг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В резерві:

13 – ліхтарик б/у, дуже яскравий (з регулятором променя до 50 м.) – 100 грн. (торг)

3 – купа різних моторчиків (одним лотом) – 25 грн. (торг)

10 – принтер PIXMA iP1000 до мене потрапив в неробочому стані, калаталась деталь та була обірвана стрічка, (видно на фото) включається, блимає жовта лампочка, на рахунок того в якому стані катриджі я не знаю, наче не засохли, продаю на деталі – 25 грн. (торг)

 

Вільні:

9 – антена (http://www.intertelecom.ua/ru/oborudovanue/aksesuary/antenna/CSTY_80015) має дефект – вирваний перехідник, тому така ціна – 40 грн. (торг.)

11 – якийсь ручний аналог міксера, цілий, в хорошому стані, б/у приїхав з Польщі – 50 грн.(торг)

 

0666131921 - Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, REVERS сказал:

По телефону це звісно добре, а що робити тим хто резервував в темі? Ми ж в принципі не знаємо,хто, і що, резервує у вас по телефону!

В темі звісно добре, та що мені робити коли я не сиджу за ПК а бігаю по справам, при цьому люди телефонують та резервують, бо знають що якщо не заберуть вони, то воно лежати довго не буде.

Бігаючи по справам і не маючи часу зайти в інет, я не знаю хто що на форумі резервує.

 

З повагою, Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та бігайте де хочете,при оформленні теми вказуйте номер телефону (не було номера зарезервував в темі - ви відповіли через 6 годин і доказуєте що хтось перший зателефонував)

 В принципі про повагу тут мова не йде!

Удачного продажу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минуты назад, REVERS сказал:

Та бігайте де хочете,при оформленні теми вказуйте номер телефону (не було номера зарезервував в темі - ви відповіли через 6 годин і доказуєте що хтось перший зателефонував)

 В принципі про повагу тут мова не йде!

Удачного продажу!

 

Номер не вказав, та люди чомусь знайшли перейшовши в інші теми.

Дякую, і Вам всього найкращого : )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й люди мають час шукати ваш телефон по темах - в мене його немає.В принципі я річ зарезервував,відправив вам повідомлення з проханням надати ваш номер (Шо я зробив неправильно) - крім того що зв'язався з вами?

Так не гарно з вашого боку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, REVERS сказано:

Та бігайте де хочете,при оформленні теми вказуйте номер телефону (не було номера зарезервував в темі - ви відповіли через 6 годин і доказуєте що хтось перший зателефонував)

 В принципі про повагу тут мова не йде!

Удачного продажу!

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня

аналог міксера з однією насадкою, та що на фото?

яка кінцева ціна, щоб віддати?

дякую

поки резерв, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продано:

13 – ліхтарик б/у, дуже яскравий (з регулятором променя до 50 м.) – 100 грн. (торг)

3 – купа різних моторчиків (одним лотом) – 25 грн. (торг)

10 – принтер PIXMA iP1000 до мене потрапив в неробочому стані, калаталась деталь та була обірвана стрічка, (видно на фото) включається, блимає жовта лампочка, на рахунок того в якому стані катриджі я не знаю, наче не засохли, продаю на деталі – 25 грн. (торг)

 

В резерві:

11 – якийсь ручний аналог міксера, цілий, в хорошому стані, б/у приїхав з Польщі – 50 грн.(торг)

 

Вільні:

9 – антена (http://www.intertelecom.ua/ru/oborudovanue/aksesuary/antenna/CSTY_80015) має дефект – вирваний перехідник, тому така ціна – 30 грн. (торг.)

 

0666131921 - Олександр.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...