Перейти до змісту

Організовують конференцію айтішників


Basil

Рекомендовані повідомлення

Цитувати
Джерело: versii.if.ua

Організовують конференцію айтішників

13:03 16.02.2016

1_12573044_963426187045251_3218106098862

Відбудеться конференція «IT Day Lutsk», на якій представлять доповіді з різних сфер ІТ.

Захід організовують у суботу, 27 лютого, об  11:00 у читальному залі Волинської обласної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки, що на вулиці Шопена, 11, повідомляють у Facebook.  

Буде нагода послухати про:
1. Три ознаки нудної роботи.
2. Стан ігрової індустрії: її тренди та виклики.
3. Хто такий тестер та з чим його їдять?
4. Android Development: перші кроки.
5. Нетехнічні професії в IT.
6. Правило 10 000 годин. Як досягти успіху у web-програмуванні.
7. Як отримати перший досвід роботи: практичні поради.
8. Чому англійська важлива для ІТ?

Організатори обіцяють усім учасникам багато корисної інформації, нові знайомства та спілкування за кавою.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися за посиланням.

Вартість участі при попередній оплаті: 75 гривень (50 – для студентів). При оплаті в день заходу – 100 гривень та 75 для студентів.

район.Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>> Стан ігрової індустрії: її тренди та виклики. 

Можна взнати детальніше хто доповідач?

 

Знайшов, Тарас Тарасов, нажаль не луцький (( 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Нажаль" бо в сусідній темі я писав про Луцьк, для мене цікаве розширенн в данний момент, і народ саме наш. А Тарасов персона досить цікава і вагома в укр. геймдеві, пересікався в 2008 році на  одній з конференцій. Послухати цікаво, ще більш цікаво познайомитись з людьми саме з Луцька, кому це цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організація агонь :)

квитки можна купити лише в якомусь клубі який працює декілька днів на тиждень вечорами, в бібліотеці взагалі не вкурсі що це за захід і що в них таке буде

підготовка супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 2/18/2016 at 7:56 PM, Psih said:

"Нажаль" бо в сусідній темі я писав про Луцьк, для мене цікаве розширенн в данний момент, і народ саме наш. А Тарасов персона досить цікава і вагома в укр. геймдеві, пересікався в 2008 році на  одній з конференцій. Послухати цікаво, ще більш цікаво познайомитись з людьми саме з Луцька, кому це цікаво.

Виступ Тараса Тарасова був самий цікавий як на мене :) Кількість інформації за хвилину просто зашкалювала, встиг розказати і тенденції і відповісти на питання :) Як на мене, це один з "зубрів" української ігрової індустрії. До речі, розповідав що Україна дуже сильно виступає по гейм-девелопменту і тільки в одному Рівному 6-7 ігрових студій. Коротше не пропустіть якщо буде ще виступати :)
27ycxls.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.03.2016 at 11:19 AM, Eney said:

Виступ Тараса Тарасова був самий цікавий як на мене :) Кількість інформації за хвилину просто зашкалювала, встиг розказати і тенденції і відповісти на питання :) Як на мене, це один з "зубрів" української ігрової індустрії. До речі, розповідав що Україна дуже сильно виступає по гейм-девелопменту і тільки в одному Рівному 6-7 ігрових студій. Коротше не пропустіть якщо буде ще виступати :)
27ycxls.jpg

Так, інфа цікава, хоча дуже загальна, часу не вистачило на більше питань :)  Якщо буде подібний івент в найближчий час можу поділитись соїм досвідом в gamedev. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі можна було щось зачепити з виступів по менеджменту і тестуванню, але дуже вже "блякло" розповідали. Навпаки круто і цікаво розповідали "практично про все і ні про що" про ігри і професіоналізм. Самий чьоткий виступ був по англійській для ІТшників :) ну а приз "йо*аний сором" уходить чуваку що розповідав про шото певно дуже цікаве але запам’яталося лише що працює на "itc.ua", ще поулибав андроїдо-девелопер.

ІМХО звичайно.

А загалом виставка вдалася. Побільше б таких тільки щоб посерйозніше були доповіді і не виглядало як реклямка ID.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво, а який практичний експірієнс від просиджування штанів у цих конференціях/мітапах/нуіщевсякімодніслова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, ferryman said:

Мені от цікаво, а який практичний експірієнс від просиджування штанів у цих конференціях/мітапах/нуіщевсякімодніслова?

Просиджуються штани дома на дивані з пляшкою пива і туплячись в зомбоящик...

 

Популяризація ІТ, розширення власного кругозору, знайомство з цікавими людьми, пошук роботодавців/співробітників/партнерів/інвесторів/спонсорів ... Саме в Луцьку ці івенти поки маленькі, але радує що вони з'являються, залучаються люди з інших регіонів, діляться своїм досвідом. Спілкування в живу дуже сильно відрізняється від переписок skype/e-mail.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого популяризувати і кому. Просто цікаво, як можна популязировати іт?

писи. диван та пиво в наявності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, ferryman said:

Кого популяризувати і кому. Просто цікаво, як можна популязировати іт?

писи. диван та пиво в наявності

"Видишь суслика? — Нет! — И я не вижу. А он есть!" 

Кого - окремі напрямки в ІТ, компанії, перспективи. Кому - да різні люди ходять. І невизначені студенти, і незадоволені наявною роботою люди, люди в пошуку чогось нового...

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те що навіть в нашому маленькому місті, де ІТ знаходиться в досить ..... стані, є компанії та люди які працюють в досить перспективних і специфічних напрямках, про які ніхто і не знає. І саме на таких конференціях про них можна дізнатись, поділитись досвідом, знайти однодумців та партнерів. Напрямок розвитку правильний і такі івенти можуть вийти на вищий рівень.  

 

З однієї з таких конференцій в 2008 р. FlashGamm я та мої друзі вибрали для себе новий напрямок розвитку, на інших знайшли партнерів, а тепер це велика міжнародна gamedev конференція DevGamm.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, ferryman said:

І ви ото з 2008 по конференціям? Шось не те іт як на мене

А я люблю Афтепаті :) Да й європейці теж , навіть не уявляєш скільки "секретної інфи" відкривається після 10 бокалу :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, ferryman said:

Мені от цікаво, а який практичний експірієнс від просиджування штанів у цих конференціях/мітапах/нуіщевсякімодніслова?

Практичний обмін досвідом, можливість навчання від досвідчених колег по галузі, знайомство з людьми і підтримка контактів, отримання новин. І взагалі в айті все дуже швидко змінюється/рухається вперед. Тому конференції це можливість бути в курсі тенденцій. 
Сидіти в дома/офісі і фігачити код - можно і без того. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...