Перейти до змісту

павер банка


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

маю корпус павер банкі для 6 акб 18650,коли вставив всі акб в корпус то коли повністю її зарядив вона не довго заряжає телефон,десь 1.5 раза

 

тут в мене назріло питання,якщо я знову все роззберу і буду заряжати по одному акб,а потім всі разом розяжу і знову всі разом заряжу,має стати краще??

чи може потрібно спочатку по одному розрядити і всі разом зарядити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а які елементи 18650? бо якщо типу trustfire то велика ймовірність що замість 3000 міліампер, зазначених на батарейці, реальних є 500

якщо з трупа акамулятора ноута - то теж велике питання наскільки вони живі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аще всі чомусь забувають що постійний струм гарно втрачається на кабелях,

як би не старався твоїх 10 000mAh на виході будуть десь до 9-8500mAh

поясню, контроллер із обявзкою працює від цієїж системи, саморозряд присутній, тим більше в телефоні також є свій контроллер заряду який обмежує струм,

від якіості проводів на пряму залежить якість заряду

 

мій повер не видає все що може, справжній китаєць за 5 зелених, акумулятори із трупиків попросто перевірені аймаксом,

 

і да якщо у вас одна батаерйка хиленька то вона буде садити весь блок оскільки вони стоять паралельно, тобто порівняю із водогоном,

якщо у вас 5 бочок кожна по 100л зєднані в одну допустим з низу то тиск звичайно до землі  а обєм з додаванням кожної наступної збільшеться, але от якщо одна бочка дала тріщину і потихенько протіає з низу то згодом весь обєм води викапає.

короч то шоб не приплутувати дядька Ома з формулами :) і було зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...