Перейти до змісту

Потрібен будь який телефон


Такер

Рекомендовані повідомлення

при купівлі нового телефона, коли даєш старий, повертають до 10 % вартості. Телефон може бути будь який:  старий, дрєвній, не робочий...Питання стало гостро так як дружина загубила чи то вкрали  її телефон, а отже з"явилися незаплановані і розтрати до яких на даний час не готовий. В цьому розділі телефонів "вільних" не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуты назад, Такер сказал:

Телефон може бути будь який:  старий, дрєвній, не робочий...

Там не все так просто. Ви ознайомлені з умовами?

http://allo.ua/tradein/

Прокрутіть нижче сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Такер сказал:

 з"явилися незаплановані і розтрати до яких на даний час не готовий.

Вибачте. Невже Ви думаєте, що принесете легендарного дрючка 1100, і Вам скинуть 10%(які можливо попередньо були підняті) вартості нового? Якщо принесете їм айфон робочий, тоді знижка буде суттєва. Але чи знайдете тут такого благодійника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NiSHtYAk сказал:

найдіть коробку з під втраченого телефону, поліція знайде дуже швидко

коробки немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Shipshinka сказал:

Там не все так просто. Ви ознайомлені з умовами?

http://allo.ua/tradein/

Прокрутіть нижче сторінку.

 

1 час назад, Shipshinka сказал:

Вибачте. Невже Ви думаєте, що принесете легендарного дрючка 1100, і Вам скинуть 10%(які можливо попередньо були підняті) вартості нового? Якщо принесете їм айфон робочий, тоді знижка буде суттєва. Але чи знайдете тут такого благодійника?

де ви  бачили, що я писав щось за "Allo"? вчора в ельдорадо у консультанта ще перепитував....казав, що любий, навіть легендарні неробочі дрючки . На той телефон, що я надивився там вже встановлена знижка 210 гривень була. вдома (в батьків в селі за 150 км) є пару безхозних телефонів але це далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Такер сказал:

 

де ви  бачили, що я писав щось за "Allo"? вчора в ельдорадо у консультанта ще перепитував....казав, що любий, навіть легендарні неробочі дрючки . На той телефон, що я надивився там вже встановлена знижка 210 гривень була. вдома (в батьків в селі за 150 км) є пару безхозних телефонів але це далеко.

є siemens a60 не робочий.
можу віддати аби не валявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 час назад, k1ss7s1n сказал:

є siemens a60 не робочий.
можу віддати аби не валявся

дуже дякую, що відгукнулися але вчора ввечері знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...