Перейти до змісту

Шукаю програму


Dima_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Допоможіть знайти програму для запису голоса, а потім тим же голосом розмовляти через скайп, якщо є така. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Допоможіть знайти програму для запису голоса, а потім тим же голосом розмовляти через скайп, якщо є така. Буду дуже вдячний.

так уточніть що вам конкретно треба? Ви хочете записати голос людини, а потім синтезувати цей голос, тобто її голосом говорити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Допоможіть знайти програму для запису голоса, а потім тим же голосом розмовляти через скайп, якщо є така. Буду дуже вдячний.

так уточніть що вам конкретно треба? Ви хочете записати голос людини, а потім синтезувати цей голос, тобто її голосом говорити?

 

Так, саме це мені потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підпишусь, аж цікаво чи таке є у вільному доступі.

Так в тому і справа що не має, принаймні - у вільному доступі  :D  Не все що показують в кіно - існує в реальному житті  :D

Уявляєте що можна зробити за допомогою такої проги, якщо вона буде у вільному доступі? Та навіть якщо платно?

 Пранкери людей розводять, а тут - кожен бажаючий, зможе голосом Обами подзвонити путлєру і сказати від****бись в кіні-кінців від України...

P.S. Як максимум, зустрічав (у вільному доступі) софт, який дозволяє, або змінювати голос з чоловічого на жіночий (і навпаки), або ж, Ви пишете текст, а софт його конвертує в голос (чоловічий,жіночий, тембр можна міняти і т.п.).  Якість, прямо скажемо - не дуже... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вон гугл каже шо варіанти: http://golosanet.ru/index/av_voice_changer_software_diamond_besplatnaja_programma_dlja_izmenenija_golosa/0-5

 

""- Предусмотрен встроенный Voice Comparator, с помощью которого вы сможете изменять свой голос на голос популярных певцов и актеров.""  - Може щось підберете схоже :)

 

Але частотний аналіз конкретного голосу і адаптація фільтру під Ваш, то мабуть не так просто ... і я думаю не безплатно ...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...