Перейти до змісту

msi z170a gaming m3 прошивка BIOS


Рекомендовані повідомлення

Світиться діод відсутності або проблем з процесором. хоча процесор 100% робочий.
Сталось так після скидання налаштувань біоса.
Підкажіть де в нас СЦ MSI або толковий майстер що зможе знайти причину і поремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Що саме не вийшло? Прошивка записалася в флешку? чи материнка всеодно не запрацювала,після перепрошивки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме не вийшло? Прошивка записалася в флешку? чи материнка всеодно не запрацювала,після перепрошивки?

 

Олександр перешив біос. після цього старту всеодн оне відбулось.

при підключенні без додаткового живлення CPU - стартуэ але нічог оне йде далі. світиться і вентилятори працюють.

з додатковим живленням спрацьовує захист і після ввімкнення відразу вимикається.

зі слів Олександра, більш за все - це якийсь ШИМ контроллер живлення накрився.

п.с. надіюсь я не перекрутив нічого)) ато ж як зламаний телефон переказую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ШИМ або мосфет якийсь вилетів по лінії 12В....Ніхто не хоче братися за ремонт? Тут же сидять хлопці які колупають материнки... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ШИМ або мосфет якийсь вилетів по лінії 12В....Ніхто не хоче братися за ремонт? Тут же сидять хлопці які колупають материнки... ;)

транзистори я знімав, вони всі справні, там стоїть шим контроллер, його треба пробувати замінити, я часу просто зараз возитись не маю, та і якось троха стрьомно ковиряти мамку яка вартує, як робочий комп в зборі(Діма приніс все комплектом мамка+проц+память, там комплект вартує мабуть 1000 баксів точно), тому і порекомендував звернутись в офіційний сервіс від msi, в них як мінімум має бути доступ до оригінальних запчастин, я трохи часу не мав навіть не подивився що то за шим і чи є він в продажі, роботи після свят навалом

 

або ШИМ або мосфет якийсь вилетів по лінії 12В....Ніхто не хоче братися за ремонт? Тут же сидять хлопці які колупають материнки... ;)

транзистори я знімав, вони всі справні, там стоїть шим контроллер, його треба пробувати замінити, я часу просто зараз возитись не маю, та і якось троха стрьомно ковиряти мамку яка вартує, як робочий комп в зборі(Діма приніс все комплектом мамка+проц+память, там комплект вартує мабуть 1000 баксів точно), тому і порекомендував звернутись в офіційний сервіс від msi, в них як мінімум має бути доступ до оригінальних запчастин, я трохи часу не мав навіть не подивився що то за шим і чи є він в продажі, роботи після свят навалом

 

а біос зашився без проблем, і брався з офіційного сайту, проблема з самого початку була не в біосі, просто адекватна людина не стане просто так від балди скидати біос, значить комп почав тупити чи завісати ось власник і попробував скинути біос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

msi z170a gaming m3

 

- це ж нова плата, чому було відразу не по гарантії?

 

 

а якщо по темі, то раджу звернутись сюди

там є чоловік з ніком DrMOS, думаю він допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна ... не думаю що sashapetrash там наслідив сильно :) А в СЦ навряд будуть розбиратися що і де там глючить чи згоріло.Замінять на нову по гарантії. А за таку мамку  дійсно стрьомно братися за ремонт. :)  

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

так можна ... не думаю що sashapetrash там наслідив сильно :) А в СЦ навряд будуть розбиратися що і де там глючить чи згоріло.Замінять на нову по гарантії. А за таку мамку  дійсно стрьомно братися за ремонт. :)  

 

 

я думаю власник мамки зразу б по гарантії здав би, тут не той випадок, купувалась вона мабуть десь іза кордону, тут вам і пояснення, бо гарантія їхня для наших сервісів не підходить, а їхати туди теж не варіант, а купили її там по простій причині - дешевше!

 

так можна ... не думаю що sashapetrash там наслідив сильно :) А в СЦ навряд будуть розбиратися що і де там глючить чи згоріло.Замінять на нову по гарантії. А за таку мамку  дійсно стрьомно братися за ремонт. :)  

 

 

так і не паяв би я її знаючи що вона на гарнтіїї, так і в часну майстерню не несуть залізо яке можна по гарантії поміняти/відремонтувати, тим паче таке, там одна память чого варта - память ддр4 дві планки по 16гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

так можна ... не думаю що sashapetrash там наслідив сильно :) А в СЦ навряд будуть розбиратися що і де там глючить чи згоріло.Замінять на нову по гарантії. А за таку мамку  дійсно стрьомно братися за ремонт. :)  

 

 

я думаю власник мамки зразу б по гарантії здав би, тут не той випадок, купувалась вона мабуть десь іза кордону, тут вам і пояснення, бо гарантія їхня для наших сервісів не підходить, а їхати туди теж не варіант, а купили її там по простій причині - дешевше!

 

так можна ... не думаю що sashapetrash там наслідив сильно :) А в СЦ навряд будуть розбиратися що і де там глючить чи згоріло.Замінять на нову по гарантії. А за таку мамку  дійсно стрьомно братися за ремонт. :)  

 

 

так і не паяв би я її знаючи що вона на гарнтіїї, так і в часну майстерню не несуть залізо яке можна по гарантії поміняти/відремонтувати, тим паче таке, там одна память чого варта - память ддр4 дві планки по 16гб.

 

одна планка вартує 130 баксів :sq_ye:

я за такі гроші систему можу зібрати і доволі непогану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЦ MSI в Києві, так сказав оф представник. везти туди материнку, на яку все одно немає гарантії - сенсу не бачив. тим більше здавалось що це 100% біос..

здав в сервіс одного з форумчан. pcdoctor.lutsk.ua
до цього і не чув про такий.
подивлюсь чи по зубах їм вирішення проблеми з МП і скілкьи часу це займе.
відлік пішов 11.01.16 в 10.30 АМ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До ТС: Причиною оновлення БІОС були регулярні БСОДи?

 

Я також маю материнку на z170. Правда від Асус. Також спочатку мав купу проблем. 9 нових БІОС за 1-2 місяця. На даний момент все працює більш менш стабільно. Наскільки я розумію це глобальна проблема на новому поколінні.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, там свої були приколи) останній раз з сліпа вийшов, завис, після перезавантаження вибило скинути налаштування- я скинув і все на тому.

були глюкі з біосом. не мінялись налаштування. я вношу зміни, вони збережені а вантажиться всеодн она якихось не зрозумілих..
наприклад ставлю память 2666мгц авантажиться 1800 чи процесор з частотою 800мгц..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене з підтримкою пам'яті ситуація також не дуже. Без танців з бубном нормально частоту не виставити.Не знаю як в MSI, а для моєї моделі список підходящих модулів пам'яті ніякий. Надіюсь незабаром все ж таки його розширять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю проц під сокет 1151 щоб протестити свою материнку.

мій робочий, материнка його не спалила).

майстри з сервісу не знають в чому проблема з материнкою. а такого процесора іншого для тесту в них немає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю проц під сокет 1151 щоб протестити свою материнку.

мій робочий, материнка його не спалила).

майстри з сервісу не знають в чому проблема з материнкою. а такого процесора іншого для тесту в них немає..

не знають в чому проблема? то нехай шимконтроллер по живленню проца для початку замінять, якщо ти впевнений у свому процессорі то для чого шукати щось інше? тим паче що він на цій мамці працював, принеси назад подивлючь що за шим замовлю і заміню, там вони як правило копійки вартують в районі 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принеси назад подивлючь що за шим замовлю і заміню, там вони як правило копійки вартують в районі 100 грн.

цікавий ти чувак, то в тебе часу не було, навіть подивить марку шима, роботи до*уя відіш лі, то тепер задєло, і час знайшовся

якщо ТС принесе, не забудь будь-ласка тут вказати марку шима, цікаво чі вони є такі і взагалі, що там ставлять на мами

(а то вже попкорн купив, кіно, бачу, цікаве буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проц ставився на іншу мамку і запускався. При мені.

треба було цю інфу кліщами тянути

99% тоді проц не треба, ну а як сильно хочеться, то є такий:

Процесор Intel Pentium G4400 (Skylake) 3,3 GHz, LGA1151, Intel HD 510, 3MB, 14nm, 54W, Box

1850 грн і вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто такого що саме ця материнська плата з саме цим процом взяла і відмовилась працювати не буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...