Перейти до змісту

Продам 1 гривню (металеву) 2500 шт.


Тарас3214

Рекомендовані повідомлення

Продам українські гривні (металеві) різних років, є 2500 шт. ЦІНА 3000 грн.

post-30807-0-45059300-1452003008_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й за шо тут платити 500 грн.?

за участь в лотереї :)

там є мінімум одна монета "60 років визволення", яка коштує трохи дорожче номіналу... а раптом там таких монет багато (1/3, як на фото), а раптом там є монети із "заводським" браком карбування, чи ще щось рідкісне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись працював у банку, нам чоловік приніс 23 000 таких монет (на автоматах виграв) він ще заплатив нам 500 грн, щоб ми йому на бумагу поміняли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто колекціонує, тому 500 гривень нежалко...rrid - підтримую... :rolleyes: :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой я вас умоляю. Не смешите мои тапочки.

Он на ОЛХ 5-ти копійкову монету придурок продає за кілька тисяч гривень, бо хтось йому нарозказував, що вона чимось там рідкісна.

 

таких гривень в маршрутчиків можна наміняти в кінці зміни за 2 тижні тисяч 5. При бажанні.

там ще й не такі рідкісні повилазять.

 

Крім того, (а я більш, ніж впевнений), що автор давно смі цінні монети повиникував і попродавав нумізматам. І там самий звичний номінал лишився.

 

У мене є цікава монета номіналом 2 грн. В маршрутці дали.  Вона вважається рідкісна. Але не настільки щоб за неї 100 грн переплачувати. Вона може 60 грн вартує. може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой я вас умоляю. Не смешите мои тапочки.

Он на ОЛХ 5-ти копійкову монету придурок продає за кілька тисяч гривень, бо хтось йому нарозказував, що вона чимось там рідкісна.

 

таких гривень в маршрутчиків можна наміняти в кінці зміни за 2 тижні тисяч 5. При бажанні.

там ще й не такі рідкісні повилазять.

 

Крім того, (а я більш, ніж впевнений), що автор давно смі цінні монети повиникував і попродавав нумізматам. І там самий звичний номінал лишився.

 

У мене є цікава монета номіналом 2 грн. В маршрутці дали.  Вона вважається рідкісна. Але не настільки щоб за неї 100 грн переплачувати. Вона може 60 грн вартує. може.

Якщо не секрет чим рідкісна монета 2 грн., яку в маршрутці дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо не секрет чим рідкісна монета 2 грн., яку в маршрутці дали?

2 грн монета не така вже й часта. :) на ній щось там намальовано, випущено було до якоїсь там події.

Не згадаю зараз. Колись раз цікавився - потім цікавість пропала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких гривень в маршрутчиків можна наміняти в кінці зміни за 2 тижні тисяч 5. При бажанні.

там ще й не такі рідкісні повилазять.

теорія далеко не завжди підтверджується практикою :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в даному випадку 1гривневий номінал йде як розмінна монета для всякого роду кексо/каво/кондо... і т д. ...матів. А так як розмінка в банках все таки купується, а не обміюється по номіналу, то все правильно. Кому треба, той купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в даному випадку 1гривневий номінал йде як розмінна монета для всякого роду кексо/каво/кондо... і т д. ...матів. А так як розмінка в банках все таки купується, а не обміюється по номіналу, то все правильно. Кому треба, той купить.

А я что-то думал что гавноматы уже давно принимают бумагу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а решту видають копійками, в т.ч. 1 гривнею. :-)

Прикольно!!!! Прогрессссс, раньше на них писало "автомат сдачи не даёт" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам українські гривні (металеві) різних років, є 2500 шт. ЦІНА 3000 грн.

 

Сьогодні у тролейбусі дали здачу трьома металевими гривнями. Продам! Нема дурних.. За три прошу п"ять! Ні, десять гривень.. А раптом серед них саме та.. Єдина.. 

 

а раптом там таких монет багато (1/3, як на фото), а раптом там є монети із "заводським" браком карбування, чи ще щось рідкісне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, брєд, закривайте і сходіть у магазин, здайте, і отримаєте винагороду : подяка продавчині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...