Перейти до змісту

Порадьте навушники-вкладиші


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити малим навушники-вкладиші (не вакуумні, а просто вкладиші), але я сам не "в темі", не меломан :), а штудіювати інет нема часу...

Основний критерій - витривалість :)

Минулий раз купував спортивні PANASONIC RP-HS34E-V, непогані виявились, витримали майже рік :)

Може є щось ще витриваліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Apple EarPods витривалі . не вакуумні звук більш меньш . прожили 1,5 роки  (кожен день користувався ).

3 рази паяв штекер . + підходять як гарнітура до LG =) поки сам шукаю заміну =)

не вакуумні ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Panasonic RP-HJE125E

Мабуть, найкращий варіант по критерію ціна/якість.
Широка палітра кольорів, якісні, дуже зручні, правда це не зовсім звичайні вкладиші але і не стандартні вакуумні. В свій час купувалися за 100 грн, і реально я не очікував на ті гроші такого звуку)) Крепкий г-подібний роз'єм, вже десь 3 рік пішов як юзаються і ніяких проблем. Єдиний мінус - на морозі дубіє кабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "капельках" дуже посередній звук. Все таки раджу звернути увагу на вакумні, наприклад Soundmagic E10, в плані надійності саме те, металічна "опльотка" кабелю та самих навушників, дає надію на довге використання. Як на диво, на морозі кабель не дубіє. бу можна взяти за 350-500. Плюс купа насадок серед яких можна підібрати щось своє. Звук просто шикарний. Якщо все таки вакумні не ваше, раджу глянути на Koss the plug. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купити малим навушники-вкладиші (не вакуумні, а просто вкладиші), але я сам не "в темі", не меломан :), а штудіювати інет нема часу...

Основний критерій - витривалість :)

 

У такому разі будь-які, дешеві, при виході з ладу замінити на нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Китайці знову здивували. Хто ще задумується про навушники вкладиші, раджу звернути увагу на VE Monk, при копієчній ціні (270грн) дуже непоганий звук, всякі коси плаги і рядом не валялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...