Перейти до змісту

Порадьте материнку на775


Рекомендовані повідомлення

Хочу купляти материнку на 775сокеті. є проц Е2160.Материнку треба для розгону(не екстремального).Порадьте шо можна купити за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу купляти материнку на 775сокеті. є проц Е2160.Материнку треба для розгону(не екстремального).Порадьте шо можна купити за такі гроші.

Я вибрав би або GigaByte P35 DS3, або ASUS P5K!

Правда вони десь 500-700грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже GigaByte, то караще GigaByte P35 DS3R, все те саме що GigaByte P35 DS3 тільки є ще підтримка Raid :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажете про Gigabyte GA-73PVM-S2H? Коштує близько 80$. Правда, це якщо цікавить варіант з інтегрованим відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

под s775 стоит брать мать на чипсете nForce 630 только если в жизни не хватает секса, imho. за $100 можно взять младший Asus P5B

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, поправлюсь. если предполагается сборка офисной "печатной машинки" (никакого разгона, все штатное), то выбранная мать вполне неплохой выбор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одна не погана "мамка", теж GigaByte (GA P35 DS3L), яка використовує ту ж PCB, що і GigaByte P35 DS3, GigaByte P35 DS3R, але трішки спрощена (менше елементів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, в последнем "Домашнем ПК" есть отличный обзор матерей под s775. наверняка что-то найдется на itc.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

под s775 стоит брать мать на чипсете nForce 630 только если в жизни не хватает секса, imho. за $100 можно взять младший Asus P5B

Чим поганий даний чіпсет під Intel? Cамому стикатися не доводилося, цікаво було б знати з практичної сторони справи.

По ціні получається непоганий бюджетний варіант. На платформі AMD показує хороші результати. З Intel проблеми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...