Перейти до змісту

Цікавить рівень зарплат


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Зорієнтуйте мене хто має досвід в рівні зарплат таких спеціалістів.

 

1. Розробники софта під всіляки мікроконтролери та ардуріно, стравбері і так далі, датчики і все таке інше, які дружать з паяльником та люблять свою роботу.

2. Веб розробники.

3. Веб дизайнери.

 

Цікавить найняти їх в команду, робота тут на місці в Луцьку.

 

Цікавить порядок зарплат, та ваші думки, проект такий що відділано хіба що можна буде взяти дизайнера та веб розробника, а от ті що займаються контролерами то ніяк.

 

Зарплата в доларах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, по зп я тобі відписав а теперка по суті

Найдорожче і найскладніше то веб-дизайнер. Якщо тобі під замовника – можна ще когось і знайти бо рівень має бути таким щоб сподобався комусь одному, але якщо продукт для роздрібного продажу – пісєц, готовся викласти купу бабла і знайти того одного чи двох в Луцьку хто зможе зробити якісно. Доречі інтерфейс можна скласти і на базі якогось шаблону, це буде вартувати копійки і до того ж менше роботи буде в веб-розробника потім.

Програмістів в нас хоч греблю гати, правда якість роботи бажає кращого. Тому доведеться поперебирати.

Так як ти не написав що то має бути хоча б навскідку, то важко щось радити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досвід мій свідчить з фріланса, що середнякі краще виконують роботу чим тіпа мега круті гуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

...і найскладніше то веб-дизайнер.

Ну так, звісно. Вебдизайнери це прикладні програмісти, котрі поняття не мають як працює комп, їм не знайомо, що таке економити кожен байт і використовувати якнайменьше ресурсів процесора.

 

Наприклад інкремент і декремент забирають різну кількість ресурсів, якщо я хочу зекономити парочку байт, то я в циклі завджи роблю декремент лічильника.

Я вже мовчу про залізо, щоб грамотно розвести плату треба шарити не тільки у програмуванні або у схемотехніці, а і знати основні принципи проектування. Є таке поняття як чиста і брудна земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Уровень от 1200грн

Ну, покажіть-но мені, хто з вище вказаних спеціалістів - погодиться на нижню планку в 1200грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Уровень от 1200грн

Ну, покажіть-но мені, хто з вище вказаних спеціалістів - погодиться на нижню планку в 1200грн.?

 

 

Зайдіть в ЛНТУ на кафедру КНІТ і там запитайте  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, веб-дизайнеру треба побільше наук знати як програмісту і інженеру разом узятим, плюс мати творчі здібності.

Я маю на увазі веб-дизайнерів, а не тих хто сайти "малює" недорага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, веб-дизайнеру треба побільше наук знати як програмісту і інженеру разом узятим, плюс мати творчі здібності.

Я маю на увазі веб-дизайнерів, а не тих хто сайти "малює" недорага

напишіть, шановні, веб дизайнери собі операційні системи, веб сервери і браузери :) Але перед тим комп спаяйте за рахунок творчих здібностей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так, але хороші спеціалісти з того і з того напрямку ціняться скрізь.

З новим роком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, веб-дизайнеру треба побільше наук знати як програмісту і інженеру разом узятим, плюс мати творчі здібності.

Я маю на увазі веб-дизайнерів, а не тих хто сайти "малює" недорага

 

http://we.easyelectronics.ru/Asticon/istoriya-odnogo-bayta.html вся суть системного програміста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть, шановні, веб дизайнери собі операційні системи, веб сервери і браузери  Але перед тим комп спаяйте за рахунок творчих здібностей

навіщо ? для того є чорноробочі :)

а придумали компи, ОС, браузери і т.д. теж творчі люди

но це вже оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, любі якісні кадри завжди ціняться, тобі думаю як нікому це відомо,

І як завжди толкових кодерів які знають архітектуру і якісно можуть написати і нормально відладти нині мізер, ардуйна то цяцьки, промисловне виробництво - це інша річ і в багатьох багато питать і чому так а не ардуйна,

Короч якщо хочете знати сиуацію в розобці електроніки то почитайте пости Соромітнка і натяніть його стуацію на електроніку приблизно те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 20.12.2015 15:22, Соромітник сказал:

Найдорожче і найскладніше то веб-дизайнер.....

 

В 31.12.2015 19:20, Соромітник сказал:

веб-дизайнеру треба побільше наук знати як програмісту і інженеру разом узятим, плюс мати творчі здібності.

Я маю на увазі веб-дизайнерів, а не тих хто сайти "малює" недорага

:D Хух... Розсмішив аж настрій піднявся))) Дякую)))

 

Хоча якщо розглядати проекти по складності на рівні сайт-візитка чи "інтернет-магазин" на cms то твердження вірне! Тут проблема в тому що багато хто вважає себе програмістом розібравшись в парочці cms та освоївши jQuery/// 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

веб дизайнери і веб розробники і тим більше програмісти з "електронщіками", то вічний спор - хто краще, але ніколи не розумів, як можна їх порівнювати? якщо спеціаліст дійсно кваліфікований, то зарплатня, що у веб-дизайнера, що у програміста, що у електронщика повинна бути на одному рівні і коригуватись вона може лише від складності завдання проекту.. сайт для магазину одягу, парфумерії і т. д. орієнтований на покупця і тим більше на покупця жіночої статі, звісно загрузить дизайнера, в той самий час, як кодер може використати найпростіший "скелет" для того, щоб не обтяжувати користувачів "лишніми" примочками, і навпаки серйозний технічний сайт, де основне, то зручність сприйняття інформації і максимальна функціональність, вимагає значно менше дизайнерских трудо-годин, і значно більше роботи від кодера.  Для мене це те саме, що порівнювати муляра-штукатура і тракториста... ну зовсім різні речі...) ну, а по темі,  знову таки правильно вказали, залежно від конкретного завдання буде мінятись вимога до рівня кваліфікації спеціаліста, а отже і рівень зарплатні... якщо робите сайт візитку, нема смислу навіть середняків наймати, можете і студентуру... якщо ж розробка софту для программаторів для перепрограмування мікросхем (прошивки), чи ще щось більш масштабніше, то звісно не кожен середняк зможе Вас задовільнити..і рівень буде звісно іншим...) також рівень буде залежати від типу роботи.. постійна техпідтримка, чи одноразовий трудонайм... питання комплексне і рекомендувати по таким початковим даним те саме, що пальцем в небо...) моя порада, якщо робите якісне і складне, то робіть зарплатню трішки нижче ніж європейска, інакше вилізе десь халтурою... а якщо простіше, то Ви вже самі відповіли.. середняки, інколи, за такі проекти беруться частіше і якісніше, адже висококваліфікований спеціаліст зазвичай немає часу і необхідності фрілансерити... у нього достойна зарплатня і робота..) успіхів Вашим проектам!  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, nillget said:

:D Хух... Розсмішив аж настрій піднявся))) Дякую)))

 

Хоча якщо розглядати проекти по складності на рівні сайт-візитка чи "інтернет-магазин" на cms то твердження вірне! Тут проблема в тому що багато хто вважає себе програмістом розібравшись в парочці cms та освоївши jQuery/// 

З цього я зрозумів що ти мегакрутий програміст, який пише супер-складний код для сайтів чи софта з дизайнами аля "вкрав шаблон для візитки"

Але пропоную на цьому суперечку і закінчити. 

 

Ridec7, порівняння не зовсім вірне. В тому ж Луцьку є немало крутих програмістів і багато хороших, а от веб-дизайнерів одиниці (2-3). Я називаю програмістами і веб-дизайнерами людей, які роблять свою роботу професійно і, відповідно, дорого. І цю ситуацію можна змаштабувати до рівня країни та й світу вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в жодному разі не заперечую Вам) все, що я хотів сказати, це те, що порівнювати різне не можливо) якщо порівнювати їх, то не можна казати, що веб-дизайнер поганий\гірший ніж веб програміст, тому, що він не зможе написати банальне звернення до SQL БД, і навпаки, кодер не є професіоналом своєї справи, якщо він не знає напам*ять, які контрасти і поєднання погано сприймаються і тим більше, які кольори найбільш оптимальні для усіх типів моніторів і т. д., якось так...) так що цілком з Вами згоден)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто їх і не порівнював, я написав що веб-дизайнерів знайти значно важче і вони дорожчі. А потім почався очікуваний срач від спеціалістів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Соромітник сказал:

З цього я зрозумів що ти мегакрутий програміст, який пише супер-складний код для сайтів чи софта з дизайнами аля "вкрав шаблон для візитки"

Але пропоную на цьому суперечку і закінчити. 

Дивне в тебе "асоціативне мислення". Прочитай ще раз моє повідомлення уважно і твою відповідь, ти побачиш що ніякої проекції на особистості там не було))) 
Суперечатись я з тобою і не збираюсь, адже будь-який тезис ти переводиш в крайність.

А по темі вже людині давно пояснили що все залежить від типу задачі, і не знаючи її роботу оцінити неможливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаве поєднання спеціальностей.

Зарплати в кожного повинні відповідати тому завданню, що перед вами стоїть (так, все зал. від ТЗ). Платня для програмера може складати 30 тис. дол. а інших по 500 дол. або навпаки. Для всіх однакові зарплати не можуть бути в принципі (моя думка), бо завдання в них різна і відповідальність теж, хоча...

 

Спробуйте описати завдання для кожного з них або розбийте по етапах ваш проект так простіше визначити вартість робіт. Напишіть в приват про проект (спробую допомогти, просто з цікавості), якщо це тільки не військова таємниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, nillget said:

Дивне в тебе "асоціативне мислення". Прочитай ще раз моє повідомлення уважно і твою відповідь, ти побачиш що ніякої проекції на особистості там не було))) 
Суперечатись я з тобою і не збираюсь, адже будь-який тезис ти переводиш в крайність.

А по темі вже людині давно пояснили що все залежить від типу задачі, і не знаючи її роботу оцінити неможливо

Вважаю за потрібне пояснити хід думок :)
Пишучи пости я жодним разом не збирався нікого розмішити. Ти викрутив мої слова до якихось візиток чи недомагазинів, спробувавши пропихнути свою точку зору через приниження моєї :) і після цього я ще щось на крайність переводжу...

 

Звиняйте за оффтоп.
 

MACCEN, як проект ? знайшов людей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...