Перейти до змісту

Оптимизация системы под игры


AMATORY

Рекомендовані повідомлення

Як альтернативний варіант покупці нових беззмістовних дорогих комплектуючих, можу порадити старий добрий розгон! Зараз щось купляти - то ідіотство, навіть новий камп. Так як Інтел швидко випустить свій новий чіп-сет Р-45 і Х-48, і випустять 45-нм. камні (процесори)!!! Купиш зараз махіну - а через якісь 3-6 місяців вона буде не актуальна!

А на рахунок Crysis - ти загнув чесно, без образи :D:):D !! НЕМА ЗАРАЗ КАМПА В СВІТІ,ЩОБ ЙОГО НА МАКСИМУМІ ТЯГНУВ+(включаючи патч, який відтворює вістовські настройки ultra high qualit) ХОЧА Б НА 50fps. А ЗА ВІСТУ ВЗАГАЛІ МОВЧУ, НАВІТЬ З ЇЇ СЕРВІС- ПАКОМ. Парень купив монстра за 3 тисячі $ із славнозвісною SLI HiGH-end Дві GeForce 8800Ultra, Q6600, Patriot PC2-10100 (PDC22G10100ELK , 2x1 Гбайт) і воно ВСРАЛОСЯ, не давало навіть 30 кадрів при середньовисоких настройках, на XP!!!

На жаль, потрібно підсумувати, що справа навіть не у грошах і навіть не у залізі, а у тому, що CRYTEK плюнуло всім виробникам комп"ютерних комплектуючих, створивши свій відомий СRY ENGINE 2, який переступив своїм ресурсоспоживанням можливості всіх існуючих комп"ютерних технологій на даний момент. Відтак тому фірма Інтел так і поспішає з випуском своїх нових чіп-сетів і нових 45нм процесорів.

Підсумовуючи вище вказане, маю сказати Вам як досвідчений геймер (із 6-річним стажем), що виник певний курйоз, який полягає в тому, що постала така ситуація, коли комп"ютерні ігри ставлять нереальну планку для існуючих на даний час технологій. Вони ж штучно стримуються з такої причини: коли їх відпустять на ринок, тоді різко впадуть ціни на існуючі топові комп"ютерні комплектуючі, так як вони не вписуються своїми смішними характеристиками у картину сучасних графічних можливостей (як от, CRYSIS i FARCRY 2 на Windows Wista).

Вічно ваш Vergil84 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірно підмітив, додать нема що ... я вже 2,5 годіка сижу на атл 3000, Джифорс 7900 GS, + 2 гектара тому що кідать бабло на фігню бесмислено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да это вам не винтовки покупать, когда они наоборот с каждым днем дорожают, но как по мне то лутше вообще не играть в игру в которой выставлена графика на минимум, весь кайф в том что наслаждаешься именно графикой и реалистичностью мира, а разгон тут никак не поможет, шейдеры в видяхе 3.0 или 4.0 разгоном зделать не удастся!! так что купишь ты сейчас модное железо или через десять лет все равно оно рано или позно устареет и прийдется опять апгрейдиться, в компы вкладывать деньги это не благодарное дело, но что делать если хочется производительности и максимум графики...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймплей и физика интересней графики. В Колл оф Дюти 4 , боты красиво падали, ех... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймплей и физика интересней графики. В Колл оф Дюти 4 , боты красиво падали, ех... ;)

попробовал бы C2Q 6600 + 8800GT забрал бы свои слова обратно насчет графики ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймплей и физика интересней графики. В Колл оф Дюти 4 , боты красиво падали, ех... :0074:

попробовал бы C2Q 6600 + 8800GT забрал бы свои слова обратно насчет графики :)

А в принципі виложи скрін з 50 fps на всіх настроїках із Ах16 на вісті! Тоді язабеоу свої слова на зад!

Но де тількі не чітав і скім тількі не спілкувався які кожен день мають справу з такім залізом то всі мене підтримують. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймплей и физика интересней графики. В Колл оф Дюти 4 , боты красиво падали, ех... :blink:

попробовал бы C2Q 6600 + 8800GT забрал бы свои слова обратно насчет графики :lol:

А в принципі виложи скрін з 50 fps на всіх настроїках із Ах16 на вісті! Тоді язабеоу свої слова на зад!

Но де тількі не чітав і скім тількі не спілкувався які кожен день мають справу з такім залізом то всі мене підтримують. ;)

Кризис это всего лишь одна игра на которой все железо зангинается, но ведь есть куча суперских новых игрушек где ставишь все на максимум и спокойно играешся (30-50 кадров)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геймплей и физика интересней графики. В Колл оф Дюти 4 , боты красиво падали, ех... ^_^

попробовал бы C2Q 6600 + 8800GT забрал бы свои слова обратно насчет графики :)

А в принципі виложи скрін з 50 fps на всіх настроїках із Ах16 на вісті! Тоді язабеоу свої слова на зад!

Но де тількі не чітав і скім тількі не спілкувався які кожен день мають справу з такім залізом то всі мене підтримують. :)

Кризис это всего лишь одна игра на которой все железо зангинается, но ведь есть куча суперских новых игрушек где ставишь все на максимум и спокойно играешся (30-50 кадров)

Та, тут ти прав, спору нема, потенціал дев"ятки ще не вичерпали ! Але давай будемо дивитися вперед, де нам перекриває кисень Не так десятка, як віста, на якій її приварили! Мене особисто вразив в Far Cry 2 живий вогонь (якщо бачив ролик , звісно) То, на мій погляд, дуже близьке майбутнє графіки. Усі досвічені геймери вже знають всі можливості дев"ятки і тих двіжків, зроблених на ній уже майже вичерпані! Чимось здивувати чі щось нове внести то дуже тяжко, согласись? Тим більше якщо почьнеться це колективне умопомешательство на зразок пускаємо ігри під вісту, а на ХР обрізаємо і гадемо, то нас ждуть не кращі чяси (тобто не спеців) А от десятка там маневр для графікі більший??

P.S. Вибачяюсь за граматичні помилкі! :_36:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Господа гймеры, может конкретнее обрисуете тендетцию удешевления железа на ближайший период.

А конкретнее стоит ли ждать до лета чтобы купить новое видео, и примерно насколько оно упадет в цене ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна буде падати стабільно !!Так як кожен з конкурентів готується до випуску новинок(слухі)!Я б порадив почекати до літа а там вже дивитись і вибирати!!Я до літа збираюсь купити гфорсе 8800 ультра 2 штуки в режимі слі ну і заодно під них комп поміняти :) -ну це я так подражнитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчи-вчи, воно тобі треба (судячи з загальної грамтоності)

В топік - не завжди продавці "баригі" і ждуть "лоха", в 98% випадків вони правильно розуміють свої функції - саме як консультанта.

Але думаю невдовзі вони сюди підтянуться і самі тобі росскажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да ультра страшно дорога і не перспективна А?? А от двох ядерність в відяхах от інтерес а?? Джі форс тоже пустить таку схему ! АТІ АМD задали силну ідею ! Я сам був фанат твоєї ідею но ці технології стрімко ростуть і і ціно соответствено!

жах :)

а розмовляєш ти так само як пишеш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значт таки придется дожидатся лета, спешить (да и деваться) пока некуда,,, вот только остается один вопрос, за сколько летом удастся продать свою нынишнею видяху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчи-вчи, воно тобі треба (судячи з загальної грамтоності)

В топік - не завжди продавці "баригі" і ждуть "лоха", в 98% випадків вони правильно розуміють свої функції - саме як консультанта.

Але думаю невдовзі вони сюди підтянуться і самі тобі росскажуть.

Як для кого, як хто стикався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна буде падати стабільно !!Так як кожен з конкурентів готується до випуску новинок(слухі)!Я б порадив почекати до літа а там вже дивитись і вибирати!!Я до літа збираюсь купити гфорсе 8800 ультра 2 штуки в режимі слі ну і заодно під них комп поміняти :) -ну це я так подражнитись

А толку з тих двох 8800ультр? :)

Краще взяти одну , но дуже потужну... повір, 2-3-4відеокарти в системі (це збочення і проста трата грошей). Реально на таких системах тикі рекорди в 3Дмарках ставити :lol: , бо мало яка гра тримає нормально багато графічно процесорність. А той буває шо гра починає робити гірше ніж з одною відеокартою. Повір це я тобі з власного досвіду кажу... В мене в січні стояли дві 3870 Радеона і я ці всі приколи на свої очі побачив, після чого продав їх дві і взяв одну 8800ГТ і щас сижу жду чогось нового і харошого :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...