Перейти до змісту

Battlefield 1942


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Вже давно обіцяли сервер Батлфілду 1942 потім спорили про Батлфілд 2 ,а в решті решт нама ніякого ((

Вн взагалі буде хоть який небуть ? Чи можна запити холодною водою ? :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно обіцяли сервер Батлфілду 1942 потім спорили про Батлфілд 2 ,а в решті решт нама ніякого ((

Вн взагалі буде хоть який небуть ? Чи можна запити холодною водою ? :huh:

Бетлфілд це гра мінімум 8на8. А в нас так багато не збереться :beer:

Тому сервак має бути зовнішній, але це вже інша казочка!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бетлфілд це гра мінімум 8на8. А в нас так багато не збереться "

Ну так кроме Вас тоже нарож есть. И поверь не мало. Вот токо фотаком домучим что б не вылетало. И наши клиенты позабавят всех. Веселые ребята.

Т.ч. сервак конечно надобы. Правда считаю что на актуальную версию - БФ2

Удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так можна ж і з ботами,просто поставити максимальну важкість і все,як на мене боти в баттлфілді проти ботів в контрі по важкості відпочивають,чи я просто вже крепко привик до баттера. Я вже навіть не сперечаюсь про перший і другий батр,хоть би якийсь поставили,хоча хотілося б краще перший )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по мережі ж боти не канають..

а як же на прошлому сервері контри з ботами грали ? Коли було по три бота з кожної сторони? Якби я так не грав то може й теж думав що не канають,значить всетаки канають. Чи може я чогось недопонімаю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю кому більше вірити? :woohoo:

Сам я не грав по сєті Батлфілд 1942 з ботами, але мій казав що з друзя раз грав.

Но я чув що Батлфілд 2 так грати можна, тільки треба якесь доповнення мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні по локалці хоч з ботами хоч без ботів грати можна принаймні в першому баттері,а в другому ні,це ще одна з причин по якій я голосую за Баттлфілд 1942 Десерт Комбат ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні по локалці хоч з ботами хоч без ботів грати можна принаймні в першому баттері,а в другому ні,це ще одна з причин по якій я голосую за Баттлфілд 1942 Десерт Комбат ))

Це вже щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а віз і нині там ((( Хоча б зкажіть що треба для цього зробити щоб він зьявився на сервері ? По мірі своїх можливостей постараюсь зробити все що зможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер бателфілда зараз стоїть в самому кінці длінющого списку задач.

Боюсь що з бателфілдом вийде так само як з сорсом (кричало багато народу що треба сервер а грають одиниці)

Перша гра в списку на подальшу установку HL2 DM (в десмач і 2м-3м цікаво бігати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...