Перейти до змісту

WorldofWarcraft


Гість Che_Gevara

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 944
  • Створено
  • Остання відповідь

Игруха просто супер ...

... решил выложить пару фоток:

это так вчера выглядел мой герой

post-701-1172695633.jpg

Это первый мой поход на Айронфодже

post-701-1172693829.jpg

Это я около лавы

post-701-1172693811.jpg

Это я летаю

post-701-1172693786.jpgpost-701-1172693795.jpgpost-701-1172693669.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене вже хантер 13 левела, пів дня я сьогодні гоцав і далі б гоцал але сєрвак роз'єднав (профілактика як вона вбиває) і в мене вже скоро буде 14 а там і 70 не далеко :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати ... профилактика - это хороший способ зайти на сервер без очереди ...

вот я сегодня после профелактики заскочил ... глянь на количество человек (внизу слева)

post-701-1172699321.jpg

а вот еще одна фотка ... по статистике видно, что на сервере тока 2-а дмина играют :smile3:

post-701-1172699621.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

профілактика класна штука (якшо хоч зайти) але вже за сьогодні 3 раз була !

А як ти носиш дворучний топор ?

в мене одноручний а дворучний не хоче брати, але я свій купив за 50 срібних то в мене модний.....і якій в твого урон ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего топора урон где-то 20-30 (точно не помню). Изучил владение 2-хручным топором в Айронфосе.

Прикольная фотка:

post-701-1172701520.jpg

Я зашел 1-м из 1000. Это учитыва, что 2-админа ... можно по моему прошлому Post увидеть.

Т.ч. Ай эм зе бес оф зе бест!!! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего 40-50 на 14 лвле (удачно на аукционее все шмоты прикупил), притом все шмоты зачарованы на силу, шаманию, хп и получаютс1я разнообразные бонусы.

Кстати Self ты че своему 10 гному емблему сделал за 20 золотых :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Oushen : Вчера у них был рэйд на орков :ok2: ... но туда шли тока с 20 лвла ... я был в пролете (меня бы быстро мочили :D ) ... сечас я 12лвл ... зайду на ВОВ и через 30 мин буду 13 ... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыы, прикольные однако замесы :ok2:))), но меня больше прет от мира ВОВ, путешествовать и клепать там всякое оружие, динамиты и бомбы ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2self а як твоя гільдія називається ?

я хочу тоже в якусь гільдію........хотів в 1 вступити але сказли шо тільки з 20 лвл. а та гільдія модна ваще.......там дуже багато народу і всі модні левела мають.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набрал 13 лвл и решил показать свои шмотки:

post-701-1172763274.jpgpost-701-1172763295.jpgpost-701-1172763315.jpg

post-701-1172763326.jpgpost-701-1172763344.jpgpost-701-1172763357.jpg

post-701-1172763371.jpgpost-701-1172763391.jpgpost-701-1172763408.jpg

А также если в течении 5 мин. скажите, то могу отдать такие вещи:

post-701-1172763453.jpgpost-701-1172763465.jpg

2@Andrew@:гильдия наз. "World Star"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забув сказати вчора такій гон був бігаю на своїй землі тут біля мене пробіг мінотавр (не знаю якого левела але модний) і навіть нічого мені не зробив (напевно того шо біля мене був стражнік 50 левела)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо8го в тебе так багато життя (ну тіпа 507 ) в мене десь чотириста з капєйками !!!

я щя теж буду заходити в ігру то теж зроблю пару скрінів класних !

а де ви качаєтесь ?

бо раніше я качався в гновомову місті на гноміках 11 левела, щя качаюсь на гуманоідах 19 левела (важко замачіти ал5е ахігенно качатися)

але само модно качатися це на квестах правда зя їх всі вже попроходив в свому городі і ше в 1 городі ! то щя буду валити ще в якесь місто !

а вот ствол в тебе ваще саксовий в мене урон в 2.5 раза більший ! а вот шоб дроручний топор носити я собі тоже хочу так !

З.І. я вже літав на грифонах ! всетакі вже поняв як ! дуже сподобалося це круто ! і вже найшов телепорт це теж нічьо штука, треба колись нам зустрітися і помінятися речами (бо в мене є ще 1 така пушка шо валить в 2.5 раза краще за твою (вона 13 левела))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будешь в ВОВе ... напишеш мне в личку ... я Melxior. Если буду в ВОВе ... то покажу где выучить 2хручный топор :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парни Я хотив би в варик поиграть тики незнаю як там с патчами шо делать де клиент скачать нармальний пидскажить и сервак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще якшо хтось може виложить на фтп пропатчений клиент и сайт на якому регатись плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нах цей вов , сьогодні пів дня просидів, в мене вже майже 5 левел ше шось 800 ХР осталося і буде 15 !

а у вас вже якій ?

а де ви качаєтесь ?

сьогодні класне місто найшов САЙЛЕНТ ХІЛ це біля замка людей (головного) там за квести ХР дають багато !

в мене питання "Скіко вам найбільше давали за квест?"

мені 2500........

А ще краще якшо хтось може виложить на фтп пропатчений клиент и сайт на якому регатись плз

на фтп в папці геймс є гра вже пропатчина і підмучена !

сервер wow.wnet ua

Гном хантер рулить ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скопирував при запуску вибивае ошибку Failed to open archive interface.MPQ: неудаетса найти указаный фаел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не пам'ятаю куда, але там дес має бути файл в якій треба прописати ім'я сервера ! той файл так не відкривається то його треба через ворд пад відкривати !

ой йо а я тільки з вово вийшов 6 годин гоцав а вчора 14 годин, всього треба з нього зюиватися і кідати а то затягує по повній

Скопирував при запуску вибивае ошибку Failed to open archive interface.MPQ: неудаетса найти указаный фаел

вот там має бути файл realmlist

туда впиши це:

set realmlist wowserver.wnet.ua

і збережи це там само де і було !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...