Перейти до змісту

Породам немного УльтраФиолета в форме фонарика :)


ursa

Рекомендовані повідомлення

Продам маленькие фонарики с УФ светодиодами. Восторг детей обеспечен :)

Питание - три батарейки ААА (в комплекте не идут).

Цена - 60 грн.

050 2057762

post-419-0-80625300-1449558004_thumb.jpgpost-419-0-61449900-1449561250_thumb.jpgpost-419-0-68827900-1449561272_thumb.jpgpost-419-0-08389900-1449561342_thumb.jpgpost-419-0-02365600-1449561364_thumb.jpg

Светит синим, матрица телефона оказалась неспособной передать правильный цвет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...
  • 9 місяців потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...
  • 1 місяць потому...

Дешеві китайскі фонарики хіба що світять фіолетовим...

Які біологічні матеріали ним світяться?

У мене раніше було декілька китайских які просто світили фіолетовим і не більше... зараз японський який підсвічує майже все але й ціна відповідна.

І до речі, для любого ультрафіолету - захистні окуляри обовязкові, інакше - це пряма шкода зору для вас і що найголовніше - для ваших дітей! 

Тому, моя порада - держіть ваших дітей від таких фонариків ПОДАЛІ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Waver сказано:

Дешеві китайскі фонарики хіба що світять фіолетовим...

Які біологічні матеріали ним світяться?

У мене раніше було декілька китайских які просто світили фіолетовим і не більше... зараз японський який підсвічує майже все але й ціна відповідна.

І до речі, для любого ультрафіолету - захистні окуляри обовязкові, інакше - це пряма шкода зору для вас і що найголовніше - для ваших дітей! 

Тому, моя порада - держіть ваших дітей від таких фонариків ПОДАЛІ !!!

1. конкретно цей світить таки ультрафіолетом. в порівнянні з вашим японським кунішно може і гамно, але гроші перевірити і з люмінофором погратися - норм

2. не для любого. "Мягкий ультрафиолет длинноволнового диапазона (315—400 нм) воспринимается сетчаткой как слабый фиолетовый или серовато-синий свет, но почти полностью задерживается хрусталиком, особенно у людей среднего и пожилого возраста". Тобто для дітей таки біда, для дорослих в приципі пофік. Ну в будь-якому випадку в очі не варто світити, :)  але ультрафіолет мало відбивається, більшітю побутових матеріалів він поглинається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...