Перейти до змісту

Продам не оригінальний портативний зарядний пристрій (powerbank) Xiaomi MI 20800mAh


phoenixpakko

Рекомендовані повідомлення

Продам портативний зарядний пристрій PowerBank Xiaomi MI на 20800mAh. 

 

Пристрій майже новий, придбаний кілька тижнів тому. PowerBank має алюмінієвий корпус, LED індикатор статусу заряду та захист від перепадів напруги. Сумісний з більшістю сучасних пристроїв, таких як телефони, планшети, MP3 плеери, фото та відеокамери та ін.

Для прикладу, ємності аккумулятора пристрою вистачає для повної зарядки iPhone6 ві 6 до 7 разів, iPad Mini близько 3 разів, смартфон на Android з батареєю ~2000-2200mAh 5-6 разів.

 

Розміри: 171 х 77 х 22 мм.

У комплекті: PowerBank 20800mAh, USB-microUSB кабель та упаковка. 

 

Ціна 200 грн. 

Причина продажу - для мене пристрій виявився завеликий по габаритним розмірам, хочу придбати менший.

 

Сергій 

+38 (050) 378 46 24

+38 (098) 275 81 91

 

 

post-24444-0-45267300-1449483604_thumb.j

post-24444-0-15931900-1449483612_thumb.j

post-24444-0-14731500-1449483616_thumb.j

post-24444-0-57829900-1449483620_thumb.j

post-24444-0-53857600-1449483624_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличкі подряпини на корпусі - результат моєї цікавості. Була думка розібрати пристрій і перевірити, які банки всередині. Коли побачив, що корпус легко деформується - передумав. Тобто, я його так і не розбирав. На якість робити це не вплине, обіцяю. Якщо є бажання придбати, але сумніваєтесь - можемо домовитись на 1-2 дні перевірки (moneyback). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мабуть не оригінал?

Це не оригінал одразу всім скажу. Зверніть увагу на міні юсб, в оригінальному Xiaomi MI використовують зовсім іншого зразку роз'єм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, за такі гроші оригіналу Ви не купите. Та й не виготовляє фірма Xiaomi "банок" такої ємності. Але це не значить, що даний девайс не виконуватиме свою роботу. Я встиг скористатись ним кілька разів, тобто виконав кілька повних зарядок і пробував "вижати" з нього все що можна. Заряджав від нього свій телефон Xiaomi Redrice 1S з батареєю 2000mAh. Вистачало в середньому на 5 повних зарядок (від близько 10% заряду телефону до його повної зарядки на 100%). Якщо цих показників Вам недостатньо - прошу купувати оригінальну продукцію Xiaomi, а даний пост просто не брати до уваги. 

Якщо ж когось зацікавив даний девайс - я повторюю, даю змогу 1-2 дні потестувати його особисто, і, у випадку незадовільного враження, я поверну гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, за такі гроші оригіналу Ви не купите. Та й не виготовляє фірма Xiaomi "банок" такої ємності. Але це не значить, що даний девайс не виконуватиме свою роботу. Я встиг скористатись ним кілька разів, тобто виконав кілька повних зарядок і пробував "вижати" з нього все що можна. Заряджав від нього свій телефон Xiaomi Redrice 1S з батареєю 2000mAh. Вистачало в середньому на 5 повних зарядок (від близько 10% заряду телефону до його повної зарядки на 100%). Якщо цих показників Вам недостатньо - прошу купувати оригінальну продукцію Xiaomi, а даний пост просто не брати до уваги. 

Якщо ж когось зацікавив даний девайс - я повторюю, даю змогу 1-2 дні потестувати його особисто, і, у випадку незадовільного враження, я поверну гроші.

Тобто ви можете підтвердити що там є 10000 мАч ? Якщо тестер з собою взяти, і потестити) Наврядчи за таку ціну там є 10к... Брали ви його за 5 баксів максимум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не заміряв його реальну ємність, бо не знаю як це зробити, да і задачі такої не ставив перед собою. Я можу підтвердити лише те, про що я написав вище. А саме - 5 (п’ять) разів телефон з батареєю 2000mAh пристрій заряджає.

На рахунок ціни, за яку я його купував - це хоч і не має особливого значення (на мою думку), але я її не приховую. Це 285грн. Багато це чи ні - кожен може вирішити для себе сам. Я на момент покупки вважав цю ціну адекватною, і досі так вважаю. Просто перед покупкою я не уважно прочитав його габаритні розміри. Виявилось, що він досить великий і важкий. Тому і вирішив його продати. Ціну на б/у річ поставив на 30% нижчою від тієї, за яку сам придбав. Це теж вважаю досить справедливо:) Якщо хтось не згоден - може поторгуватись або просто сказати "фу! дорого".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навідміну від інших, соплі не жував, а подзвонив і купив, тепер нарадуватись не можу, хороша якісна копія яка заряджає айфончики на ура.

Автору ще раз дякую!

П.с. Якщо будуть ще такі в наявності, то заберу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуйтесь на здоров’я!

В любому випадку, обіцяний мною moneyback в силі до четверга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навідміну від інших, соплі не жував, а подзвонив і купив, тепер нарадуватись не можу, хороша якісна копія яка заряджає айфончики на ура.

Автору ще раз дякую!

П.с. Якщо будуть ще такі в наявності, то заберу!

Хай працює ради Бога) Але дивись шоб потім від тієї "якісної" копії не було приколу, як перенапруга, і тоді тобі прийдется витрачатись на дороговартуючий контролер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


×
×
  • Створити...