Перейти до змісту

Куплю насіння соняшника (Сємєчки)


romigh2009

Рекомендовані повідомлення

задобався купляти ті сємкі чи ще якесь подібне насіння , задорого , вигідніше самому жарити , можливо хтось має або займається продажем , купив би літрів 5-10 відразу . Хто також любить гризти насіння прошу долучатись в тему . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та візьми по дистрибюторській ціні скільки тобі потрібно, та й не переймайся, бо самому жарити то тра хист мати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Варшавці скільки пам'ятаю продавали літровими банками сире насіння при вході в критий павільйон (де зверху мнясо сире продають), на Старому ринку перед павільйоном.

колись пробував купувати (ще "Семок" і тп й близько не було) - то рівномірно його просмажити непросто, і якість вихідного матеріалу нестабільна була - можна було натрапити на несвіже, або несвіже досипане до свіжого. тому та затія була швидко покинута.

але спробувати можна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задобався купляти ті сємкі чи ще якесь подібне насіння , задорого , вигідніше самому жарити , можливо хтось має або займається продажем , купив би літрів 5-10 відразу . Хто також любить гризти насіння прошу долучатись в тему .

На старому біля клітки продають хороше насіння по 13₴ за літру, смажити саме краще самому, свіженькі вони й смачніші, кілька спроб та думаю у Вас все вийде!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На старому біля клітки продають хороше насіння по 13₴ за літру, смажити саме краще самому, свіженькі вони й смачніші, кілька спроб та думаю у Вас все вийде!

Не хочу здатися песимістом, однак я прямо бачу як насіння, що продається з мішків зберігається належним чином взимку чи в вологу погоду.

Я ще зрозумів би, якщо купити на вагу після збору урожаю (кінець вересня-середина жовтня) і зберігати вдома при відповідних умовах, однак Ваша пропозиція ну геть "не тей во".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Та візьми по дистрибюторській ціні скільки тобі потрібно, та й не переймайся,

де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та візьми по дистрибюторській ціні скільки тобі потрібно, та й не переймайся,

де?
Відповім те ж що й ТС :)

Я жую такі як на фото.

Якщо солені, то 200 г макс коштує 10,46 грн

Якщо не солені, то макс 400 г - 19,38 грн

При замовлені 10 пачок 11 в подарунок :)

Відсутні "Єшки" і термін придатності 3 місяці, що заставляє вірити, що дійсно без хімії і т.п.

Можна "рішнути", але вже з понеділка.

З.І. Фото з робочого столу біля робочого столу ;)

post-119-0-05766700-1449268502_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьму тоді 5 пачок солених 200 гр. нещодавно виготовлених. але як і де забрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьму тоді 5 пачок солених 200 гр. нещодавно виготовлених. але як і де забрати?

Нагадай (підтверди) в понеділок О97-43-72-три3три, О5О-О7О-6шість-5О (в вівторок привезуть).

Забрати з вул. Конякіна в дворі Агроконтракту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі непогані на смак. Мені ще 10 солоних (11 в подарунок) і одну несолених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі непогані на смак. Мені ще 10 солоних (11 в подарунок) і одну несолених.

Несолених 400?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі непогані на смак. Мені ще 10 солоних (11 в подарунок) і одну несолених.

Навіть привезли cьогодні.

Якщо будете в районі "Млину" на Кравчука, то можу передати, якщо ні, то через Бориса як і минулого разу.

За все (11 солених 200г + 1 400г несолена) 123,98 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...