Перейти до змісту

Куплю iphone 4/4s neverlok


k1ss7s1n

Рекомендовані повідомлення

Шукаю телефон який описаний в заголовку, бажано 16g або більше.
Бажано подешевше, але розгляну всі варіанти, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю на 8gb iphone 4s з оригінальною коробкою і оригінальним зарядним. Все функціонує. Телефон неверлок, працює з усіма операторами. Ціна 135 у.о. Також є на 16 гб в ідеальному стані з повним оригінальним комплектом. Ціна 150 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотілося срати в темі бо не знаю нинішню вартість яблукофонів (ніколи не користувався) але перейшовши по http://olx.ua/list/user/VRNX/ і побачиши ціну в 170 у.о на бв-шну  Lg g3s привезену з за бугра трохи так сказать при це... Вона нова з гарантійкою у всіх магазинах коштує 3999 грн. (ну не вона а d724) Але...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

youman91,

Не хочеш срать в тему, но среш.

Знаєш шо не по темі, але пишеш та ще й жирним текстом. Може тут десь проскочила назва бренду LG? ні слова про g3s тут не було і нікого то не цікавило? Пости набиваєш? Нах%й показувати з себе вискочку? свої думки про справедливість чи інші, які явно не стосуються теми обговорення залиш собі. Прямим текстом пишеш шо не в темі, так для чого взагалі писати? Мене не цікавить твоє обслідування мого профілю ОЛХ, а не влаштовує мій товар - проходим мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі. iPhone 4s 16Gb black neverlock. Стан - 10 з 10, в плівках. Комплект - телефон, кубік (оригінал) з адаптером, шнур usb (оригінал), otterbox. Ціна - 145 дол. т. 063-974-68-03

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого я обслідувати не збирався. Дивлюся в підписі link. Думаю чоловік тели продає. Можливо собі щось сподобається. На рахунок айфонів спеціально  слова не написав (можливо ціна і нормальна). Але на рахунок Lg - це "жизнь плоха без лоха", що наводить на думку замислитися про інші товари. (якщо в підписі є лінк, я так розумію що той хто його там написав хоче щоб по ньому переходили (рекламко чи як)). Ну і форум в принципі для того і створений, щоб висловлювати свої думки. А якщо хтось перестарається - модератори розберуться.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

youman91,  проблеми з самореалізацією чи зі сприйняттям інформації? коли мова про піде про LG я свисну, щоб своїх 5 копійок вставив.PS. перепрошую за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблем Слава Богу ні з чим не має. А свистіти будеш своїм домашнім тваринам чи дівкам на рівненській.

7 днів РО, іншим усне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...