Перейти до змісту

В наличии вот такой динозавр


akafaka82

Рекомендовані повідомлення

SONY HMK-212, проблема с иглой(нужна замена), также кассета: перемотка работает, а проигрывание тянет.

И ещё можно ли расширить диапазон FM приёмника тут он от 66 до 78?

post-7836-0-82730300-1447509629_thumb.jp

post-7836-0-25214100-1447509631_thumb.jp

post-7836-0-89831400-1447509632_thumb.jp

post-7836-0-36228200-1447509634_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я техдокументацію не дивися, і що там в реалі не знаю, але спробую дати пораду

— бачу голка на місці, в чому саме проблема? я коли відновлював свою стару ВЕГУ то тупо  замінив демпфер і помив все начисто. ясна річ то не самий кращий варіант, зате безкоштовний.

https://www.youtube.com/watch?v=FTtN0daqQCU

в ідеалі поставити електромагнітну нову.

— з касетами проблема 95% через розтягнутий пасик, або тріснув, лопнув. рідше буває десь масло затікло. розбирай і дивись. знайти новий буде трудно. зараз таким не торгують, хіба що в мотлоху всякому шукати.

може підтягувати також, якшо прижимний гумовий ролик недожимає плівку до валу.

— діапазон приймача скоріш за все не розшириш, як показує практика зробити це вкрай складно. шукай електричну схему, оптимальнішим варіантом буде спробувати перетягти його вверх до 88-108 наприклад. вужче чи ширше буде сказати трудно, як вийде. в любому випадку без схеми не розберешся. критичний запасний варіант - поставити повишаючий конвертер, але там теж свої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я техдокументацію не дивися, і що там в реалі не знаю, але спробую дати пораду

— бачу голка на місці, в чому саме проблема? я коли відновлював свою стару ВЕГУ то тупо  замінив демпфер і помив все начисто. ясна річ то не самий кращий варіант, зате безкоштовний.

https://www.youtube.com/watch?v=FTtN0daqQCU

в ідеалі поставити електромагнітну нову.

— з касетами проблема 95% через розтягнутий пасик, або тріснув, лопнув. рідше буває десь масло затікло. розбирай і дивись. знайти новий буде трудно. зараз таким не торгують, хіба що в мотлоху всякому шукати.

може підтягувати також, якшо прижимний гумовий ролик недожимає плівку до валу.

— діапазон приймача скоріш за все не розшириш, як показує практика зробити це вкрай складно. шукай електричну схему, оптимальнішим варіантом буде спробувати перетягти його вверх до 88-108 наприклад. вужче чи ширше буде сказати трудно, як вийде. в любому випадку без схеми не розберешся. критичний запасний варіант - поставити повишаючий конвертер, але там теж свої проблеми.

спасиб за ответ. но сам не хочу туда залазить это не под капотом в машине, тоньше работа. есть спец ответственный и порядочный?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...