Перейти до змісту

Хто робив ринопластику носа?


Юріч

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Мені предстоїть операція по виправленню носової перегородки. В мене затруднене дихання і наблюдається апное сна (хто в темі, той в курсі, що це таке). Тому винакають ряд питань до тих, хто вже робив дану операцію. А саме, як проходить операція, реабілітація, які наслідки, де робили, чи болісна операція і так далі... Буду вдячний за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку іде лікування від насмарків (хронічних і не..) ренген. згодом ложать на стаціонар, потім  підготовка до операції, зазвичай ідуть знеболюючі (лідокаїн...) хоча можлива і анестезія. кладуть на операційний стіл прив'язують руки, ноги. За допомогою спец інструменту(зубильця) роблять канавку куди буде направлена перегородка. на фінішній стадії ніс обиль но трамбується бинтом, з заміною  через день, два. (ходіння з бинтом є непривичним спотворює відчуття їжі...) Заміна є неприємною процедурою застигша кров виривається разом з волосям (міні депіляція) процес лікування 10 днів але випадки індивідуальні 

P. S Робили колись в 2 лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив собі таку операцію, теж було постійне затруднення дихання, дуже часті насмарки кожень місяць і частіше. На операцію треба йти коли у період насмарку нема, тобі запропонують або з місцевим наркозом або з повним. Я вибрав з повним і не пожалкував. В лікарні лежав три дні, мені на третій день вийняли тампони з носа, який в цей час був дуже набрякший як картошка)) і виписали з лікарні. Перших три дні поки ще були тампони в носі самі неприємні, але терпимі, антибіотик і знеболююче при необхідності. Далі вже кожен день легшає. Дихати носом мені легше стало аж через два тижні десь. Операція була півтора роки тому, і зараз можу сказати що я щасливий і задоволений тим що не побоявся (бо міг і не робити) піти на операцію. Дихання носом не ідеальне, але це небо і земля порівняно з тим що було. Операцію робив в обласній лікарні, лікар Щурук старший з братів, йому й респект, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півтора року тому обійшлось в 2500грн

П.с. ще добавлю, що після операції не лише стало краще дихати носом, але й насмарки припинились, зараз дуже рідко бувають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київ, вул. Зоологічна 3

ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка

 

кращі спеціалісти по *.лор проблемах\паталогіях в Україні - це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив собі таку операцію, теж було постійне затруднення дихання, дуже часті насмарки кожень місяць і частіше. На операцію треба йти коли у період насмарку нема, тобі запропонують або з місцевим наркозом або з повним. Я вибрав з повним і не пожалкував. В лікарні лежав три дні, мені на третій день вийняли тампони з носа, який в цей час був дуже набрякший як картошка)) і виписали з лікарні. Перших три дні поки ще були тампони в носі самі неприємні, але терпимі, антибіотик і знеболююче при необхідності. Далі вже кожен день легшає. Дихати носом мені легше стало аж через два тижні десь. Операція була півтора роки тому, і зараз можу сказати що я щасливий і задоволений тим що не побоявся (бо міг і не робити) піти на операцію. Дихання носом не ідеальне, але це небо і земля порівняно з тим що було. Операцію робив в обласній лікарні, лікар Щурук старший з братів, йому й респект, рекомендую.

А яким методом операцію робили? Як то наважитись собі на таке, вже більше 10 років, після того як був зламаний ніс, права сторона практично не пропускає повітря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз взнавав в обласній, у Щурука - 3000 грн за все, тобто сама операція, палата на 5-6 днів і разні медикаменти,бінти...

В мене вже 21 рік нос переломаний...але насмарки не мучають...зато тяжке дихання і хропіння вже достало мене...та й не тільки мене)). В літаках, потягах, автобусах спати не можу...проблема. Все таки потрібно зібратись духом і не сцяти))). Дякую тим, хто відгукнувся в цій темі...впевненості це добавило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз взнавав в обласній, у Щурука - 3000 грн за все, тобто сама операція, палата на 5-6 днів і разні медикаменти,бінти...

В мене вже 21 рік нос переломаний...але насмарки не мучають...зато тяжке дихання і хропіння вже достало мене...та й не тільки мене)). В літаках, потягах, автобусах спати не можу...проблема. Все таки потрібно зібратись духом і не сцяти))). Дякую тим, хто відгукнувся в цій темі...впевненості це добавило.

Як наважитесь і зробите, відпишіться, буду собі планувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як наважитесь і зробите, відпишіться, буду собі планувати

Обов'язково.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батькові робили в Івано-Франківську. Але він воєнний, не знаю як там з цивільним. Все пройшло добре, дихання налагодилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене перегородка викривлена з дитинства. Ззовні ніс рівний, зсередини - ліва сторона перекрита. лор казав пора на операцію. Замітив, що нюх майже пропав, правда деякі запахи відчуваю чітко, а деякі майже не відчуваю, навіть якщо в сам ніс запихнути))...Теж вагаюсь на операцію. Доречі як наслідок можуть бути ускладнення з горлом, хтось знає такі випадки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі я робив операцію ще до ремонту лор-відділення в обласній, зараз вже кажуть що там обладнання крутіше з'явилось, то можливо і операції зараз менш травматичні, але лікарі кваліфіковані, можете не сумніватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив таку операцію років 8-9 тому.

Випадок в мене був складний, так як операція тривала 6-8 годин. Була зміщенна перетинка і сама спинка. Спинку носа разламували на дві частиини паралельно до площини лиця. Частину перетинки видалили. В наркозі лежав більше доби. Кістки зростались (спинка до черепа і сама спинка до спинки + перегородка) біля двох років. Весь цей час при дотику пальцем до носа відчував всі шви і міг його рухати - явище не з приємних.

Операцією дуже задоволений. Обласна Щурук. Вартості не пом'ятаю.

Дихання було чудовим, насмарк пропав - все супер, було б, якби цього літа знову його не зламав в 2х місцях (грав футбол, ми виграли :) ).

Цієї зими теж планується похід на операцію, надіюсь цього разув мене буде більш простіший випадок )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Selbeor, Ви будь-то мене особисто знаєте :) . Саме сьогодні я вернувся з лікарні додому після операції. Треба ж так, щоб Ви саме сьогодні згадали про цю тему і написали сюди...

 Ітак, все попорядку. У вівторок (24.11) я пройшов всі аналізи (з 12 до 15 години), потім навечір поступив в лікарню і поїхав додому. В середу (25.11) на ранок (9.00) я приїхав з дружиною на операцію. Йшов другий по черзі, так що в операційну попав в 11.00. Перед цим дали уколи для пофігізма, звичайно. В 11.05 мене ввели в сон, в 11.45 я прийшов до тями в операційній (операція була позаді). Привезли в палату (в 12.00), ще докапували капельницю,яку ще поставили в операційній...якісь молочні кислоти, для легшого дихання...Ох і ламало від тих кислот...таке враження що перекопав гектар картоплі...боліло все...і спина,і голова,і груди,і зуби, і навіть, таке враження, волосся :) . На носі повязка, в носі тампони, з носа постійно текло, повязки міняються по потребі (десь раз в 3-4 години). Після операції спати не дають як мінімум 2 години, жінка завжди говорила зі мною, сушило, вона мені губи змочувала бінтом, а я старався непомітно засмоктати хоч трошки води з того мокрого бінта...Короче стан задовільний, терпимо. Колять знеболювальне, помагає, починає дію після 30-40 хвилин після введення (2-3 раза на добу), тримає до 8 годин. Після 18.00 дозволили, вставати, пити і їсти. Так тривало до п'ятниці (27.11), зранку виняли тампони з носа, процедура практично не болісна (як писали,що в кожній ноздрі по три! метра бінта - це перебільшення, буквально в кожній ноздрі по три кусочка бінта, які врач виймав за п'ять секунд з кожної ноздрі), короче непрятно-щікотно :) . Після цього стало легше (перестало ламати тіло, боліти голова), врач сказав до слідующого ранку носом не дихати, не смаркати, щоб там все засохло. Я майже послухав :) . І ось сьогодні зранку врач промивав нос, ну як промивав, я думав то буде в кайф, бо засохша субстанція в носі вже задовбала, а оказалось, що та промивка була сама болісна процедура зі всього, що було до цього :) . Це була тонка довга трубка, яка під високим тиском, принципом пилососа, смоктала з носа все, що там було (по секунд 15 в кожній ноздрі)....блін, він тою трубкою аж до мозга доставав,так смоктала слизову, що аж в очах темніло (щось похоже як в стоматолога сверлом до нерва достануть). Сьогодні відпустили додому, але ще буду ходити кожень день на процедури (опять відсоси напевно,але попрошу, щоб якимсь другим методом промивав нос,так як вже мова про це з врачом вів), поки дихання не буде чисте і на повні груди)). Ось так. Короче, я думав і очікував, що буде хуже і больніше. Не бійтеся. Все терпимо і переносимо.

 

П.С. Прошу вибачення у громади. Я зробив ненавмисну помилку у назві теми. Я мав на увазі Септопластику, тобто виправлення носової перегородки, що є простішою операцією ніж ринопластика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Selbeor, Ви будь-то мене особисто знаєте :) . Саме сьогодні я вернувся з лікарні додому після операції. Треба ж так, щоб Ви саме сьогодні згадали про цю тему і написали сюди...

Дякую за інформацію, треба собі зайнятись. Особисто вас не знаю, просто ви одній з тем на минулому тижні обмовились, що йдете на операцію, от я і вирішив написати. Ще скажіть, будь-ласка, який лікар робив і яким методом, по старінкє долотом і молотком, чи вже більш сучасними методами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив Щурук Георгій Зіновійович (старший з братів). Чим робить не бачив і не цікавився, так як мені нічого не ламав, мені тільки перегородку вирівняв (хрящ). Септопластика вартує до 4 тис., ринопластика - біля 5-ти тис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Selbeor, Ви будь-то мене особисто знаєте :) . Саме сьогодні я вернувся з лікарні додому після операції....

Цікава розповідь, дякую, згадав себе)

Єдине що процедура промивання і відсмоктування після операції у мене бола зовсім неболісна, просто неприємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...