Перейти до змісту

Профі центр -відгуки


YuriyCHmil

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Замислуюсь над писиленим вивченням інгліш. Зараз поки вдома самотужки по трохи вчу. Давно чув про цей метлд каллана і Профі цетр що його практикують - замислився над тим щоб туди записатись. Хтось там вчився, варто воно того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ходив не довго, так вийшло, але тим не менше почав складати і вимовляти речення. Одногрупниця, яка прийшла на курси без знання інгліша взагалі, після року навчання там, говорила на рівні зі мною, в мене був середній рівень на той час. Фішка у вивчені мови така, що ти сам повинен хотіти вивчити, а які курси - не важливо, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.5 роки ходив в Апельсин, 1.5 роки в ПрофіЦентр.

Тільки в ПрофіЦентрі почав бачити реальний прогрес у вивченні мови.

Реально хороше навчання. Викладачі різні - одні кращі, інші - трошки гірші, хоча усі із серйозним рівнем знань. Для мене реально найкрутіша була Мирослава (не знаю чи ще працює).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ходив років чотири назад - то там були групи по 5..6 чоловік ... дуже було класно ...
Зараз по 10...12. Як на мене, то зараз трохи забагато, як для нормального сприйняття мови... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив років чотири назад - то там були групи по 5..6 чоловік ... дуже було класно ...

Зараз по 10...12. Як на мене, то зараз трохи забагато, як для нормального сприйняття мови... 

Нас 2 місяці тому набрали в групу 9 чоловік. зараз ходить 7, якраз норм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 25.12.2015 at 17:09, NoGood сказал:

Нас 2 місяці тому набрали в групу 9 чоловік. зараз ходить 7, якраз норм)

А скільки Ви платите за заняття? Ну і взагалі чи хороша там атмосфера та викладачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

440 грн за 8 занять. Атмосфера хороша, викладачі теж. Але багато залежить чи Ви попадете в слабшу групу чи сильнішу. Ну а найголовніше це бажання вчитися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...