Перейти до змісту

World Of Warcraft


Maggot

Рекомендовані повідомлення

В свій час прочитав про цю гру інформацію, що грати в неї можна лише зареєструвавшись і заплативши при цьому, якщо не забув, 13 Євро.

Також бачив доступну для закачки версію, чи зможу я погратися в неї на шару?

З.І. Гра здається хорошою, я б заплатив, але не маю кредитки для розрахунків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час прочитав про цю гру інформацію, що грати в неї можна лише зареєструвавшись і заплативши при цьому, якщо не забув, 13 Євро.

Також бачив доступну для закачки версію, чи зможу я погратися в неї на шару?

З.І. Гра здається хорошою, я б заплатив, але не маю кредитки для розрахунків.

В Луцке играет в ВоВ несколько человек...там каким макаром все делаетса...покупаеш боксовую версию, не помню за сколько, перезвоню спрошу если интересует, и там есть ключ сразу к нему на 30 дней вроде. Игра бомба говорят все те кто играл, сам не играю, потому что ни времени нету, ни особого желания тратить деньги на игру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шару пограти можна але фрішард серверів норм немає , онлайн 100-150 а це дуже мало для ВоВ ...перепробував біля 20 серверів , і на кожному були якісь баги чи глюки , тому якщо надумав грати то тільки на офф сервері...я грав десь пів року назад , можливо щось і змінилось .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на шару пограти можна але фрішард серверів норм немає , онлайн 100-150 а це дуже мало для ВоВ ...перепробував біля 20 серверів , і на кожному були якісь баги чи глюки , тому якщо надумав грати то тільки на офф сервері...я грав десь пів року назад , можливо щось і змінилось .

wow.wnet.ua

Эт вроде лутший фриширд украинский.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что нужно, чтобы подключиться к серверу?

Сначала надо проверить версию клиента WoW.

На данный момент сервер поддерживает версии 1.9.2-1.9.4

Если версия поддерживается, всё что нужно для игры на этом сервере - это немного времени и усилий. Они будут полностью оправданы, игра того стоит.

Нажаль на ЛМ є патч тільки до версії 1.8.0 :)

Вот тут є потрібні патчи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что нужно, чтобы подключиться к серверу?

Сначала надо проверить версию клиента WoW.

На данный момент сервер поддерживает версии 1.9.2-1.9.4

Если версия поддерживается, всё что нужно для игры на этом сервере - это немного времени и усилий. Они будут полностью оправданы, игра того стоит.

Нажаль на ЛМ є патч тільки до версії 1.8.0 :)

Вот тут є потрібні патчи.

В мене всі патчі є, можу викласти якшо скажете куди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж хочу пограти, 2 місяця назад пробував, але світ був майже мертвим :woohoo:

Заливай в Інкамінг всі патчі вище 1.8.0 Європейської версії гри, думаю адміни не будуть проти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж хочу пограти, 2 місяця назад пробував, але світ був майже мертвим :woohoo:

Заливай в Інкамінг всі патчі вище 1.8.0 Європейської версії гри, думаю адміни не будуть проти. :)

Залив, правда немає до 1.0.9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Допоможіть де можна дістатати патчі до World of WarCraft?

Скачав з фотакома Warcraft і найшов сервер wow.wnet.ua, а грати не можу,

допоможіть хто чим може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Патчи надо ставить поочередно? или можно например сразу поставить wow-1.9.0-enGB-patch.exe и дополнения к нему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патчи надо ставить поочередно? или можно например сразу поставить wow-1.9.0-enGB-patch.exe и дополнения к нему?

Ну там есть прикол...есть один кумулятивный патч, тоесть который патчит с любой версии до 1.9.0 к примеру, но там вроде патчи такие которыми нада патчить с версии на версию, поочередно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, з лінєйкою мені так і не пощастить...

Цікаво, чи виходить у форумчан грати у Вову, скачану з сєрвака.

Бо буде обідно, якщо не запаше і ця гра.

Я її тижні 3 качати буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не зміг запустить лінєйку то краще ВоВку і не тяни. Там все ще складніше через гори патчів і вєрсії ігр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патчі вже є.

Мені залишилось злити Лм-овську.

І ще з Лінєйкою така історія, тіпа взяв я її беушною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може хто має підходящі патчі до версії, викладеної на ЛМ, викладіть в файлообмінник. Потрібна версія 1,9,4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...