Перейти до змісту

Moнстро/Cloverfield 2008


RudEAk

Рекомендовані повідомлення

Монстро / Cloverfield

vowQWi43iC.jpg

Год выпуска: 2008

Страна: США

Жанр: триллер/ужасы/катастрофа/фантастика

Продолжительность: 1:13:29

Перевод: Профессиональный (полное дублирование)

Режиссер: Мэтт Ривз

В ролях: Майк Фогель (Роб), Лиззи Каплан, Джессика Лукас (Лили), Майкл Сталь-Дэвид, Ти Джей Миллер (Хад), Одет Жасмин

Описание: Веселая суматоха вечеринки по случаю отъезда Роба в командировку нарушается скандалом — Бет, старая подруга, с которой он месяц назад наконец переспал, а с тех пор не созванивался, приходит не одна. Неловкое молчание, слезы, разговор на лестнице, хлопнувшая дверь… И тут раздается страшный грохот, со стороны залива на Манхэттен летят куски статуи Свободы, и взявшийся ниоткуда разъяренный, покрытый паразитами динозавр рушит планы на вечер всех без исключения жителей Нью-Йорка.

Дальше в кадре мелькнет исполинский хвост, а Роб побежит через полгорода к Бетти, непрерывно, как в плохом сериале, болтая с попутчиками. Один из них, рыжий регбист, сдуру взявший в руки видеокамеру в начале вечеринки, с тупым, самоубийственным упорством снимает все происходящее — чудищ, пожары, обрушения, атаки военных и гибель гражданских. Собственно, эту кривую запись мы и смотрим в пропахшем гарью зале.

Разогретые неясными, но тревожными трейлерами (лучший — фейковые новости российского телевидения, сообщающие о нападении экотеррористов и глубоководного черт-те чего на нефтяную платформу), мы ждали новый проект продюсера Джей Джей Абрамса как новую «Ведьму из Блэр». И точно. «Монстро» — это довольно прямолинейный сплав «Ведьмы», «Чужого», обложек дисков группы Motorhead (с них срисован портрет чудовища), 30-миллионного бюджета и «Титаника».

«Титаника» — прежде всего. Неважно, откуда взялся гуттаперчевый ящер. Важно, что Роб с Бет любят друг друга, и он, теряя разум и силы, идет к ней через перепаханный монстром Манхэттен. Чтобы, как в сказке, умереть в один день.

Качество: CamRip

Формат: AVI

Видео кодек: DivX

Аудио кодек: MP3

Видео: 720x480 (1.50:1), 29.970 fps, DivX MPEG-4 Fast-Motion ~717 kbps avg, 0.07 bit/pixel

Аудио: 44.100 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~192.00 kbps avg

Размер:702 мБ

Скриншоты:

P.S. Якість така як би мала б бути в CamRip'а з CamRip'а :D. Звук з кінотеатра, сторонніх голосів не чути. Лити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль ще не дивився, тільки якість перевірив. Хоча знаю, що я цей фільм довго чекав і моя думка буде мало адекватна :D. То що почитав в інтернеті, то думки розходяться кардинально від захвату, до повного "г". Текс... imdb User Rating: 7.9/10. Рецензія на КГ , оцінка "Ох...но". Якість самого оригінала не висока по причині що фільм знімався на любительську відеокамеру, тому й CamRip виходить не дуже. До-речі скріни не з самих вдалих, тому що камера весь час трясеться в фільмі (в деяких кінотеатрах висіло попередження для людей із слабким вестибулярним апаратом).

Для того щоб не було питань про якість, семпл:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна щось намагатися оцінити по екранці?

а ні ефектів , а ні сюжету...

тому

не варто смітити в обміннику і не варто лити аби залити чи "зарорбити" "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і того і обложився семплами і скрінами :) Не хочу лити просто так, просто якщо хтось ще такий нетерплячий як я є то можу поділитися... Тим паче екранку я принципово якщо менше 5 голосів за лити не збираюсь.

З.І. Я тиждень заглядав на торренти і сумнівався тянути чи ні - вчора зірвався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде не менше 5-ти голосів за (екранка все-таки) а мну фільм сподобався, хоча дивитись взагалі-то важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довечора буде на фтп, якщо не зірве зв"язок, слідкувати нема часу - заливати осталось 4 год. Заливаю в ftp.lm.lutsk.ua/video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі так і не залив... зриває постійно. :( Там вже два огризка від фільиа на фтп валяється, зараз зроблю останню спробу долити, якщо не вийде то варіант тільки нарізати на болванку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я уривками цей фільм в CamRip... Скажу, не варто качати, краще зачекайте ДВД якості, бо тУт дивитись просто не можливо навіть на 17", сцени з масовими боями спливаються і перетворюються в майже суцілу темно-сіру картинку. Так шо люди краще не спішіть, вже десь має бути ДВДРіп скоро B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, і фтп відчуває, що лити не варто :) (там два огризка валяється, хто зможе видаліть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

Хтось може щераз залити цей фільм ? ;) Бажано з хорошою якістю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулий ажіотаж навколо фільму явно перебільшений

фільм на 3 із 10 балів
згідний
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм очень классный, просто семка фильма нестандартная да и нужно смотреть в хорошем качестве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...