Перейти до змісту

Який термогігрометр вибрати?


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось із формучан купував таку штуку, або мають власний досвід користування (позитивний\негативний). Цікавлюсь на даний момент електричними - багато китайських, але цікавить чи точні вони, і як служать.. якщо наведете конкретні моделі буде взагалі супер. Бюджет до 700грн, але при відповідній якості і доцільності функцій можна і до 1000грн, Більше віддавати, просто, не бачу сенсу, ІМХО.

З.І. В ідеалі хочеться такий набір функцій: термометр, гігрометр, годинник, і саме важке екран з постійною підсвіткою (в самому ідеальному варіанті з семисегментним індикатором) та адекватним кутом огляду (у випадку ЖК дисплея). На думку навіть спала можливість самому спаяти, але поки не вникав у тонкощі (наявність схем і т. д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - то вже краще докинути пару грошей, і купити людську погодну станцію, як варіант Lacrosse (Technoline), вони використовують швейцарські, високоточні датчики...

Звісно якщо мова йде про побутовий прибор, а не пристрій для вимірювання вологи в деревині чи девайс для сауни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно побутовий) Lacrosse бачив, в діапазоні 1000грн, але яка в них якість? і як відрізнити підробку?) погодна станція це звісно непогано, але визначення погоди для мене не є потрібною функцією.. точніш взагалі не потрібна) хіба, що ради точності датчиків.. хоча і тут похибка в 5-8% для мене не буде критичною) дякую за відгук) можливо ще у когось є варіанти?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже років 4 з кімнати в кімнати переношу отакий: Гигрометр+ термометр механический, Trixie Thermo-Hygrometer. Купував через keepo ще десь за 50 грн. Не маю до нього зауважень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати ось такий

post-9526-0-96410300-1445062405_thumb.jp

під замовлення зі США

орієнтовна ціна 670 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є такий, але щоб не заморочуватись батарейками замовив ще в іншу кімнату такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за відгуки, механічні варіанти поки не розглядаю, а на рахунок електронних...

lilechka, яка це модель? у ньому є підсвітка? по часу, я так розумію, то буде не менше 2-х тижнів?

Vetal999, перший Ваш варіант, як у нього з точністю вимірів? і чи є підсвітка (постійна чи лише після натискання кнопки)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка це модель?

http://store.lacrossetechnology.com/kcombo06-it-cbp

у ньому є підсвітка?

на жаль, немає

по часу, я так розумію, то буде не менше 2-х тижнів?

до 6 тижнів

максимально швидко - за 3 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів) купувати думаю в найближчий час, тому, якщо таки не виберу нічого, то можливо пошукаємо разом, але щоб було з підсвіткою) В разі необхідності відпишусь в ПП. Дякую) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інформації...

професійна погодна станція - орієнтовно 1285 грн

можливо варто доплатити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...