Перейти до змісту

Банальний розвод


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

я б сказав, що така грамотність відсутня у великої частини населення практично в усіх сферах, іноді навіть в тих, де вони працюють, логіка і мислення сплять або ж атрофувались, або ж в лом подумати чи розібратись.

Справа в тому, що компютери увійшли в наше життя дуже щільно. Куди не глянь - комп. Навіть телефони - це по суті своїй міні-мікро компи.

Але ніхто не хоче розібратися із цим по суті. Як із авто. Теперішні водії (мабуть половина) вивчилися на права - і їздить. Про будову - знають лише поверхнево, що, для чого, і як працює.

Така ж історія і з ПК. Знає свою 1С чи Вк - і все. Все що крок в сторону - уже за межами розуміння.

розробники ПЗ уже вкурили цю фішку, і роблять свої установщики (програм) якраз із розрахунку на таких людей. Які тиснуть "далее" / "next" - не читаючи, що написано. Так і з'являється у користувача 5-6 браузерів, про які ніхто не чув (аля "Аміго" "Інтернет" "Яндекс") купа "лівих" прог ,які вантажать систему так - що диспетчер задач на коре і3 / і5 відкриваються по кілька хвилин. Ну і т.д.

На рахунок''яндекса'' скажу відмінний браузер.Він є на осі віндовс і андроід.В самого такий стоіть.Дуже швидко завантажує сторінки,так як має турбо-режим і блокує різного роду рекламку.Так що в кого інтернет GPRS рекомендую.

Яндекс з його мультибарами і тд, не сприймаю взагалі. Єдиний крутий продукт від них це яндексдиск. Є купа браузерів на WebKit, Blink і тд, які не запятнали свою репутацію установкою без відома користувача тон сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке да. А було таке (не хочу шукати) що прописувалося в загружчик вінди. І до Вінди діло не доходило.

По моєму підміняло юзерініт в реєстрі.

Тут мені здається треба щоб коистувачі засвоїли що:

1) Треба завжди читати на що Ви погоджується в модальних вікнах. (ну крім ліцензійних угод їх неприйнято читати)

2) Якщо у Вас локер\шифратор то в 95% випадках оплата не допоможе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...