Перейти до змісту

Потрібна порада


MacViktor

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!!!

Потрібна порада нащот авто!!!

Я хочу з часом придбати авто , но не в Україні а в прибалтиці!!!

ДУже хочу Rover 200 1.4 16v для маленького огляду можливостей -

Просто потрібна добра порада чи думка чи ще щось по поводу цієї машинкі!!! і ще одне чи можливо в нас на Волині діставати запчастини, чи може якась зміна бази!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты машину что, планируешь потом в Украину пригнать? А то, что за растаможку придется заплатить, грубо говоря, заявленную стоимость х2, не смущает? :bayan:

Эх, а какие там цены на подержаные авто... Мммм... ;) В Прибалтике я бы давно на BMW ездил, наверное... (хотя если учитывать цены на бензин, то все же вряд ли :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если есть лишняя копейка на оплату таможенных пошлин - пожалуйста. Точно цену не скажу, мне нужны полные данные об автомобиле, год, пробег, объём и даже важную роль играет внешний вид авто. Но думаю заявленная цена таможни намного превысит изначалную рыночную цену самого автомобиля. О зап.частях. Думаю на сегодняшний день не существует проблем с запасными частями в нашем зап.регионе. И этого не стоит бояться... Думаю на "китайский" продукт сложнее найти что-то чем на англичанина... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rover 200 1.4 16v -машинка знатна, але вказана модель випускалась до 2005 року в різних комплектаціях.

Тому питання з/ч вирішувати буде не просто і не дешево. Саме це і є причина, чому машинка багатьох відштовхує. ( до речі її потім дуже важко продати в Україні)

А взагалі авто в своєму класі дуже навіть вдале - спільна робота з інженерами Honda, тому ще придивись до civic. Може передумаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rover 200 1.4 16v -машинка знатна, але вказана модель випускалась до 2005 року в різних комплектаціях.

Тому питання з/ч вирішувати буде не просто і не дешево. Саме це і є причина, чому машинка багатьох відштовхує. ( до речі її потім дуже важко продати в Україні)

А взагалі авто в своєму класі дуже навіть вдале - спільна робота з інженерами Honda, тому ще придивись до civic. Може передумаєш.

но сівік маленька я працюю в сервісі в Литві і сьогодні їздив на сівік низька для наших доріг!!!хоча тахометер мене порадував 9 тисяч оборотів!!!

Но Мені Цікаво нащот Ровера 200 як вони в експлуатації як підвіска???взагалі яка вона на все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюєш на сервісі і такі питання.

Машинка дуже хороша і по якості і по зручності, створена для задоволення. Думаю Rover - то авто статусу, а для дорогого авто потрібне вчасне і дороге обслуговування.

наведу приклад про Rover. В 2000 році їх в Луцьку було 2 шт. (принаймі я більше не знав). Обидва седани представницького класу. Так от про один з них - після року жорстокого річного пробігу по дорогах України (70 000) - власнику сказали, що дешевше пригнати свіжий б/у, ніж відремонтувати старий. ходову вбили. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...