Перейти до змісту

Номерной знак потерялся


Frodo

Рекомендовані повідомлення

Вчера потерял номерной знак, задний! На мойке наверное выскочил с креплений и как следствие потерялся! Кто что знает посоветуйте, буду очень благодарен. Заяву в органы еще не писал. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку варто було б на мийку заскочити, потім по маршруту на АЗС (може хтось знайшов).

Якщо знайти не вдасться, то звертатись в МРЕВ ДАІ. Процедура дуже неприємна і довга, але тут без варіантів.

Мій знайомий колись на полюванні номер загубив, зробив ще один, потім старий знайшовся - тепер їздить з запасним в багажнику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інший варіант був - номер загубився, звернулися до народних умільців, і без проблем і дешево зробили копію номера :D Правда, декілька раз попадалися з тим номером. Так що як запасний варіант воно проходить, якщо не має часу гемороїтись з МРЕО, але вихід лише тимчасовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера потерял номерной знак, задний! На мойке наверное выскочил с креплений и как следствие потерялся! Кто что знает посоветуйте, буду очень благодарен. Заяву в органы еще не писал. Спасибо.

Если не найдеш, бери справку обращайся к Мише 050-3782259 (изготовление автомобильных номерных знаков)

он и о деталях процедуры подскажет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...