Перейти до змісту

Потрібна послуга висверлити у фундаменті отвір для труби


Ooops

Рекомендовані повідомлення

Шукаю спеціалістів, хто може висверлити у фундаментів отвір (ширина 80см) для виведення труби. Можливо хтось підкаже до кого можна звернутись по такому питанню. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мається на увазі діаметр 80? 80 см чи 80мм? під що отвір? якщо 80 см - тоді тільки установка алмазного буріння. Таких в Луцьку важко найти, тим більш з коронкою такого діаметру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товщина фундаменту 80см, діамерт труби значно менший, під каналізацію треба зробити злив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію потрібен під діаметр труби 100 - 150? шукайте установку алмазного буріння, стикався - приїжджали з Рівного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкопуйтесь під фундамент

Слідкую за темою, так як самому потрібно...Думаю, щоб підкопатись буде завеликий кут, а це має значення.

В моєму випадку фундамент на сваях+армопояс (типу цоколь), то підкопатись можна...але ще кут не перевіряв. Думав, якщо буде різкий, то також просверлю дирку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІаметер десь 10 см труби, підкопуватись під фундамент не варіант, там глибоко треба копати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В нас на фірмі є така установка, але не знаю чи надають послуги, бо купували для власних потреб. З понеділка постараюсь взнати, відпишу про результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом і собі замовляв таку послугу. Чи зараз таким займаються не знаю.

http://board.lutsk.u...entry1053341256

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...