Перейти до змісту

Польська чи чеська шенген-віза


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

Хочу отримати шенген візу, але не знаю яку виготовляти чеську чи польську. Хто виготовляв візу ближайшим часом, можете поділитись у відмінності між цими візами ?

Особисто я чув таку інформацію, що польські візи дешевші, але чеські легше отримати і перспектива більша, бо недавно прийняли закон про спрощене отримання чеських віз. Ще чув таку інформацію що у Рівному черги набагато менші як в Луцьку. Хтось може підтвердити або спростувати цю інформацію ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Видається за місцем прописки, тобто якщо ви з Волині - то у Луцьк вам

2.Візу необхідно виготовляти тієї країни, у яку плануєте їхати. Якщо їхати плануєте у кілька країн, то тієї де перебуватимете найбільше або через яку вїджатимите у країни євро зони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про які переваги чешської візи йде мова? Конкретно. Я з польскими візами з 2008 року об'їздив і перелітав у більшість країн шенгену, не робив інших по причині відсутності візових центрів у Луцьку (наш візовий приймає заявки на Польскі, Грецькі, Болгарські візи, остання не в шенгені але з шенгеном пускає до себе). Головне виїзджати 1-ий!!! раз по польскій візі через Польщу, правила шенгену не забороняють потім виїзджати через іншу країну. Дуже сумніваюся, шо ви будете літаком летіти перший раз в Чехію, тоді так, потрібно чешську робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Видається за місцем прописки, тобто якщо ви з Волині - то у Луцьк вам

2.Візу необхідно виготовляти тієї країни, у яку плануєте їхати. Якщо їхати плануєте у кілька країн, то тієї де перебуватимете найбільше або через яку вїджатимите у країни євро зони

Одразу видно що людина читала розяснення на офіційних сайтах(консольств, посольств)! Це така дурня! Але на жаль це сувора правда!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Видається за місцем прописки, тобто якщо ви з Волині - то у Луцьк вам

2.Візу необхідно виготовляти тієї країни, у яку плануєте їхати. Якщо їхати плануєте у кілька країн, то тієї де перебуватимете найбільше або через яку вїджатимите у країни євро зони

1.дякую, не знав що видається за місцем прописки

2. я одного разу їздив за кордон по чеській візі, але там перебував найменьше днів, тому це не зовсім правдива інформація

Про які переваги чешської візи йде мова? Конкретно. Я з польскими візами з 2008 року об'їздив і перелітав у більшість країн шенгену, не робив інших по причині відсутності візових центрів у Луцьку (наш візовий приймає заявки на Польскі, Грецькі, Болгарські візи, остання не в шенгені але з шенгеном пускає до себе). Головне виїзджати 1-ий!!! раз по польскій візі через Польщу, правила шенгену не забороняють потім виїзджати через іншу країну. Дуже сумніваюся, шо ви будете літаком летіти перший раз в Чехію, тоді так, потрібно чешську робити.

http://dt.ua/UKRAINE/chehiya-bude-vidavati-p-yatirichni-vizi-ukrayincyam-174775_.html - ось про ці переваги я говорив

Відкривайте Польську і не партесь!

Скоріш за все я так і зроблю, просто хотів взнати думку стосовно чеських віз, але ніхто такими не користується з вище відписаних)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...