Перейти до змісту

Реставрація рулевої рейки....


xpublic

Рекомендовані повідомлення

скажіть де зараз можна відремонтувати рейку? Механічну без гідрача.

По гарним відгукам їздив до майстрів в "Динамо", але на жаль вони гідравлікой не займаються. Тому можете заїхати туди. Ціни там демократичніші, ніж у Ліпінах.

у мене без гідрача.

а де це динамо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

у мене без гідрача.

а де це динамо?

Вулиця Данила Галицького. Їхати від колишнього посольства до мосту через Стир. Перед самим мостом зліва і находиться Динамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здравствуйте, порекомендуйте пожалуйста мастера или сто. Мне нужно для Славуты. Заезжал в один бокс к мастеру, так написал список, что пол передка под замену. Под машину залазил, шатал колеса. Написал и рейку, и подшипники и тяги, и опорные подшипники и две стойки и еще столько же. Только рейка на рынке 800 грн. (правда на проверенных сайтах 500+доставка 50 грн) Я не особо в авто разбираюсь пока что, полазив по форумах, понял что не обязательно сразу менять, нужно разобрать, посмотреть, может и переборкой и заменой енных деталей обойтись можно. Что то замного написал, к смыслу.

Посоветуйте толкового мастера по ходовой, да желательно что бы не дерущего в три короба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Теж цікавить тема обслуговування\ремонту\заміни рульової рейки. Де є нормальні майстри, бажано, щоб дали гарантію. Авто ДЕУ СЕНС. Рейка проста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт!!! тут трохи вище писали про майстрів рейок на теремнівський!!!! я там реставрував рейку,ремонтом не задоволений зовсім і цінами теж!!! з мене здерли 1600грн і рейку я знімав сам!!! дали гарантію на рік,або 50тис км!!! рейка почала сопливити через тіждень!!!!!!! правда до тога часу як вона потікла пройшло два роки або 20тис км!!!!!!

ось зараз і думаю чи реставрувати(якщо так,то в кого????) чи купити нову!!!

рейка в мене гідравлічна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Актуально. Треба поміняти втулку штурвала рейки Kangoo з електро-гідро підсилювачем. Куди краще звернутися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Ім'я Цитата = мітка 'NoGood' = '1403413380 'пост = '1053088056']

Актуально. Треба поміняті втулку штурвала рейки Kangoo з електро-гідро підсілювачем. Куди краще звернута?

[/ цитата]

Кажуть в Теремно навпроти ставка непогано роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я так розумію з майстрами по рейках у Луцьку напряг.

Теремнівська 29а - ремонт та реставрація рульових рейок. Катався по місту - маршрутку з рекламою бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В теремно,навпроти ставка,не раджу реставрувати!!!!!! я реставрував,не задоволений !!!!!!!!!!

і ціна там ,напевно,найдорожча в Луцьку!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В теремно,навпроти ставка,не раджу реставрувати!!!!!! я реставрував,не задоволений !!!!!!!!!!

і ціна там ,напевно,найдорожча в Луцьку!!!!!!!

А вихід який, де реставрувати ? Сам минулого року реставрував на Opel Combo 1,7 (2004 року), так через 10 місяців (пробіг близько 11 тис. км) знову гримить (хлопці в Теремно взяли 1400 грн. минулого року), причому по ямах в основному неїздив та у разі наявності старався акуратно по ямах. Але враховуючи, що фінанси "поют романси" то повторно ще неробив, поки їжджу з постукуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо реставрувати,то не доїзжаючи до рівенського перехрестя(по тій самій дорозі) теж є реставрація рейок,там набагато серйозніша контора.... і ціна троха менше...

я просто замовив знайомим з польщі б.у

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

якщо реставрувати,то не доїзжаючи до рівенського перехрестя(по тій самій дорозі) теж є реставрація рейок,там набагато серйозніша контора.... і ціна троха менше...

я просто замовив знайомим з польщі б.у

Можна точніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

люди відгукнітся, хто на теремнівській 29 робив шось....

місяць тому реставрували рейку в кенго 2, правда вона електрична, втулки міняли і шліфували бо всередині була вода, на теремнівській 31 приблизно, навпроти ставка. заплатив 1600. роботою задоволений. за теремнівську 29 крім рекламного щита інформації 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив біля ставка , не задоволений,грошей здерли кучу а рейку не зробили толком... Знайомий робив,та сама історія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив біля ставка , не задоволений,грошей здерли кучу а рейку не зробили толком... Знайомий робив,та сама історія...

я теж до них заїзджав рік назад дивився хто да шо. якийсь бардак в них , все розкидано грязно . Самі ходили як бомжі. Шарашкіна контора одним словом. Ще й нахамили (сказали машину помінять. можна подумати що від цього рейці легче буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Valerca, хто на Теремнівській, 29 робив ремонт "рейок" ?

Всім привіт.

набрався я сміливості і поїхав на Теремнівську 29 ремонтувати своє авто. Тим більш вже нікуди було тягнути бо вигнало геть масло. Знаходиться там така собі організація "Гідравліка" представництво Ковельської фірми. http://gur.in.ua/ua/

Подзвонив менеджеру попередньо домовився про час заїзду , ціну та можливість подивитись як вони поміняють (виточену) втулку яка підстукувала про що теж йому наголосив. Вроді би все гаразд починалось, і чисте приміщення і привітні майстри і стенд на стінці розрізаної рейки для наглядності. Ну думаю нарешті в Луцьку появилась пристойна фірма по ремонуту ГУР. Ціну озвучив менеджер 1800 за ремонт рейки 250 грн масло та зняття установка 500 грн. Гарантія пів року без обмеження пробігу. Беруть машину з ранку забираєте в кінці робочого дня.

Коли загнав машину на яму майстер вже озвучив ціну 1900. На моє запитання менеджеру – а ви ж мені говорили 1800 ! ціну збавили. Підійшов до майстра і з великим трудом і тиском (тільки після звернення до менеджера ) заставив записати мій номер телефону для того щоб передзвонив коли будуть міняти втулку щоб подивитись її стан. Втулку хотів подивитись чисто з професійного рівня (маю досвід) як вони проводять ремон з якого матеріалу та й одноклубники попросили подивитись як там все в них. В 15-30 не дочекавшись дзвінка я передзвонив вже сам взнати як там проходить ремонт. На що мені відповіли що машина вже готова і можна через пів години забирать. На моє неодноразове прохання подивитись на стан нової втулки просто банально забили х@й! Про що я їм відразу і озвучив!! Тупо сказали ми зробили і надали гарантію. До побачення , нам на клієнтів наср.ть І на цому малята ще не все!

Тільки но я відїхав від них в мене загоряється на бортовому Чек з помилкою Р0443. Дзвоню менеджеру мол після вашого ремонту перегорів запобіжник та висвітився Чек. Що робимо ? Менеджер торочить не може бути ми все зробили добре. Я йому кажу, я їду до електрика і якщо виясниться що з вашої вини десь косяк ви повертаєте мені гроші за роботу електрика. На що він спокійно погоджується.

В кінці кінців електрик знаходить перебитий провід біля рейки виставляє мені акт виконаних робіт на 480 грн з яким я мандрую на славнозвісну «Гідравліку» . Гроші повернули після того як я поскандалив аж на другий день і то після того як я нагадав про всесвітню організацію захисту прав споживача.

От такий то в нас сервіс. Одне робимо , друге ломаемо. Але саме обідно в цій історії що не відомо що там буде з рейкою… Буду надіятист... :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
В Tuesday, June 16, 2015 at 16:00, Valerca сказал:

Всім привіт.

набрався я сміливості і поїхав на Теремнівську 29

От такий то в нас сервіс. Одне робимо , друге ломаемо. Але саме обідно в цій історії що не відомо що там буде з рейкою… Буду надіятист... :_06:

 

Отже,  як там рейка себе показала?  І взагалі той сервіс ще працює? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікавить чи робив хтось рейку на братковсьокого 4а, це як їхати з Данила Галицього до замку, називаються вони JAPAN CARS.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...