Перейти до змісту

Продам новий оригінальний смартфон Meizu M2 note


serenkij

Рекомендовані повідомлення

Продам новий оригінальний смартфон Meizu M2 note сірого кольору.

Характеристики:

• Материалы корпуса: матовый пластик серого цвета. Защитное стекло AGC Dragontrail/NEG T2X-1 (фронтальная панель), магниевый сплав (основа корпуса).

• Операционная система: Android 5.1. Flyme (оболочка) 4.5.

• Экран: IPS матрица AUO/Sharp, диагональ 5.5", разрешение 1920x1080 точек (FHD), PPI 403, защитное стекло AGC Dragontrail /NEG T2X-1.

• Процессор: восьмиядерный, 64-bit, Cortex A53 на частоте 1,3 ГГц, на платформе MediaTek MT6753.

• Графическая подсистема: Mali T720 MP3/450 MHz GPU.

• Оперативная память: 2 ГБ

• Основная камера: 13 МП, сенсор Samsung, 5 линз, F/2.2, blue glass IR фильтр, скорость съёмки до 30 кадров в секунду, запись видео в 1080p и замедленная съёмка. Камера защищена стеклом Gorilla Glass 3.

• Фронтальная камера: 5 МП без автофокуса, сенсор OmniVision OV5670, угол 69°, 4 линзы, F/2.0, наложение эффектов в режиме реального времени.

• Сеть: GSM, WCDMA, LTE ( FDD-LTE, TD-LTE). 2 Nano Sim или Nano Sim + MicroSD.

• Память для хранения данных: 16/32 ГБ + слот для MicroSD до 128 ГБ.

• Интерфейсы: Wi-Fi (a,b,g,n) Dual-Band, Bluetooth 4.0, разъём MicroUSB (USB 2.0) для заряда/синхронизации, 3.5 мм разъём для гарнитуры.

• Навигация: GPS (с поддержкой A-GPS), ГЛОНАСС.

• Датчики: датчик освещенности, датчик силы тяжести, ИК-датчик расстояния, емкостный сенсор дисплея, цифровой компас, датчик Холла, гироскоп.

• Батарея: 3100 МАч.

• Габариты: 150.9 мм x 75.2 мм x 8,7 мм.

• Вес: 149 грамм.

Смартфон дуже класний, екран один з найкращих на ринку. Смартфон в наявності на руках.

Огляди та відгуки дивіться в мережі.

Ціна 4150 грн.

Тел: (066) 19два-вісім-дев’ять96

post-14513-0-35563000-1443032615_thumb.jpost-14513-0-08711500-1443032623_thumb.jpost-14513-0-15524800-1443032654_thumb.jpost-14513-0-67734800-1443032677_thumb.jpost-14513-0-05738600-1443032688_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, яка гарантія? чи є проблеми з локалізацією? Імей внесений в базу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, яка гарантія? чи є проблеми з локалізацією? Імей внесений в базу?

Гарантії немає, телефон привезений був з Китаю 100%. Я, як власник M1 Mini хочу сказати що проблем дуже великих немає, але деякі "каряві" букви можуть зустрічатись. В яку базу він має бути внесений, апарат з Китаю ж. І якщо я не помиляюсь, цю прошивку треба перепрошивати, тому що з коробки тут не має української та російської мов, а те що на скрині видно російську, це танці з бубном :)

ІМХО ціна завищена, на ОЛХ можна без проблем замовити такий же, в подарунок плівку та чохол дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю 2 неділі на тестування. Повернення протягом цього терміну без проблем за умови наклеєних всіх заводських плівок та відсутності видимих признаків користування смартфоном. Якщо на протязі 6 місяців спливе якийсь заводський брак, що виник не з вини користувача, то думаю домовимося. Мейзу - це якісний бренд, браку у них поменше ніж, наприклад, у того ж Леново. Проблем з імей ніяких немає.

На рахунок локалізації - ніяких "корявих" букв немає! Версія прошивки "А" - глобальна. До версії 4.5.1А включно була офіційна підтримка російської мови (оскільки смартфон офіційно продається в Росії). Але щоб "бариги" не створювали конкуренцію офіційному представництву в Росії, з прошивок "А" виключили російську мову та ряд інших мов. Але в версії прошивки "І" для цього телефону офіційно є російська мова. Так описані вами танці з бубном - це просте копіювання офіційної російської мови з прошивки "І" в прошивку "А".

Якщо потрібно, то без проблем можу поставити:

1. Версію прошивки 4.5.1А з ОФІЦІЙНОЮ російською мовою.

2. Останню версію прошивки версії "І" з ОФІЦІЙНОЮ російською мовою.

На рахунок ціни на ОЛХ. Так є, на гривень 100-150 дешевше, а є і набагато дорожче. Додайте до тієї ціни ще відправку наложкою (а це + 150 грн., можете перевірити на сайті НП) от і вийде та ж сама ціна! А потім шукай вітра в полі. Я ж на місці. Кожному своє.

Все, що нижче ціни 4000 - можете нарватись або на рефарб (відновлений), або на "розвод", або під замовдення (очікування доставки з китаю, а це від 25 до 90 днів. А найближчі півтори неділі китайці ще нічого і не будуть відправляти, у них свята починаються).

На рахунок чохла і плівки - ті що йдуть в лотах у подарунок разом не коштують і 1$ (вже повірте мені, не один в руках тримав). Так що розраховувати на іхню якість і на те, що ви ними будете задоволені не варто. Нормальні чохли починаються від 7$ в Китаї. Якщо сильно так хочеться ще такий чохол та плівку, то вони вже виїхали, надіюсь прийдуть через днів 30, покупцю телефона віддам безкоштовно як отримаю.

А по телефону - то, телефон супер. Всякі Леново (не буду розписувати моделі) і рядом не стояли, хоча по ціні ще дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, по долару коштують, але в Україні їх знайти складно, і не кожен хоче паритись за "мєлочі" :)

Мейзу й вправду хороша марка, Леново курить в сторонці, з їхньою "якістю" ( говорю за ті телефони, які тримав в руках і по чуткам друзів ). Сам купив "бюджетний"( по їх міркам ) Meizu M1 Mini, те що він бюджетний так і не скажеш) 1 гіг оперативки, а по швидкості роботи і взагалі не уступає яблокофонам... Якість, вилизана до бездоганності.

Вдалого продажу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...