Перейти до змісту

Як краще розвести спірт


Kourada

Рекомендовані повідомлення

Вобщєм обзавівся я 5-ти літровой баклажкой спірта 96%. Потрібно його нормально розвести до 40% шоб получілось шось нормальне, в інеті є валом всякіх рєкомєндаций і срачєй на цю тему. Порадьте як його краще розвести з учьотом пропорцій, добавлєнія всяких глюкоз і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщєм обзавівся я 5-ти літровой баклажкой спірта 96%.

Про це треба писати в тему "В жизні так много малєнькіх радостєй".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, З метою орального употрєблєнія.

p.s. точно не на продажу, бо був би я баригой таке б не питав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, З метою орального употрєблєнія.

p.s. точно не на продажу, бо був би я баригой таке б не питав.

хто знає... може тільки бізнес започатковуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AID,Не то, то получіться просто розведений спірт, а це не катить, треба шоб було пріятніше употрєблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна додати всяких травок-шкурок, почекати декілька місяців поки настоянка дозріє. Але мабуть час піджимає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лимона купи, в одну банку вичавиш, в другу можеш меліси накидати, шоугодно на свій смак)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кальция глюканат+ глюкоза+ дистильвана вода= лікарський рецепт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лимона купи, в одну банку вичавиш, в другу можеш меліси накидати, шоугодно на свій смак)

тільки бажано таким не перепитися, бо на наступний ранок від одного запаху лимона чи меліси можна через фаянсовий прибор годувати Іхтіандра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AID,Не то, то получіться просто розведений спірт, а це не катить, треба шоб було пріятніше употрєблять.

дивіться що вам більше подобається...

- можна добавити лимон/апельсин - буде одне,

- можна взяти вишні (в дану пору консервовані) і зробити настоянку,

- можна зробити настоянку на хронові - буде хріновуха,

- добавити кору дуба - буде тіпа віскі,

...

можна зробити всього потрохи і потім дегустувати-порівнювати. Ще й нам розкажете що смачніше)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 1 л спирта – 1.1 л теплой кипяченой воды. В большую емкость сливает 5.5 л воды и 5 л спирта + на кончик ложки лимонную кислоту + глюкозу (сколько уже не помню, гугли пропорцию подскажет). Оставляем это все открытое до утра. Утром меряем – будет ровно 40 град.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnimaNoir,Да з часом ти вгадав, в суботу тєсть в гості приїзджає.

Deemon, Лімон варіант не поганий візьму до уваги.

EleKtrik, А з пропорціями, допустім на літр готового продукта можеш підказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnimaNoir,Да з часом ти вгадав, в суботу тєсть в гості приїзджає.

Deemon, Лімон варіант не поганий візьму до уваги.

EleKtrik, А з пропорціями, допустім на літр готового продукта можеш підказати?

хз, колега не на Неньці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 1 л спирта – 1.1 л теплой кипяченой воды. В большую емкость сливает 5.5 л воды и 5 л спирта + на кончик ложки лимонную кислоту + глюкозу (сколько уже не помню, гугли пропорцию подскажет). Оставляем это все открытое до утра. Утром меряем – будет ровно 40 град.

Тільки при даному рецепті враховуємо, що спирт буває двох видів: "протерти попу" перед уколом - 74% і продезинфікувати інструмент - 96%, Якщо Ваш рецепт стосується першого, Ви ж не впевнені? то можна на виході отримати каку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AID, З настойками думав експериментувати вже з наступної баклажки.

SunSeth, чістяк, сам міряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбавте,як підказували вам.А 0,5 літра зробіть градусів 45 і з горіха перегородки ті що в середині настоюйте.Не погано виходить,зі слів тестя,я коли робив то щось нічого не лізло,то і не куштував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще варіант з медом

Розбавте,як підказували вам.А 0,5 літра зробіть градусів 45 і з горіха перегородки ті що в середині настоюйте.Не погано виходить,зі слів тестя,я коли робив то щось нічого не лізло,то і не куштував.

це робиться на самогонці, і троха часу тра настоятись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, чістяк, сам міряв.

Я вірю, тільки невідомо для якої крепості спирту той рецепт. Краще зробити з 0.5 в пропорції, а тоді куштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бавився я якось всякими настойками. Зупинився на калганівці. На базарі в бабок що травами торгують пакетик калгану 10 грн. Вистачає в акурат на 3 л банку горілки. Як спирт розводити - багато від самогоспирту залежить.коли спирт файний вистачає води і трішки лимонної кислоти. Розвожу на 1.5 л спирту 2 л мінералки не газованої.

Після нормального розведеного державну навіть нюхати не хочеться.

З.і . яка зараз ціна за літр, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем розвів я 100 мл спірта, с віду получалась якась сівуха, воду брав із под крана, але фільтрував аквафором, я так розумію мутніє через солі в воді. Якуводу краще використовувати?

Hockins,

А мінералку яку брав? Мутне не получалось?

З.І.брав по 75грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщєм розбадяжив я 2л спірта,2.8 вадічькі( вибирав воду з самой меншой жосткостью) 200мл глюкози і сок з 4 лімонів, тєсть оценив, а він шарить в алк напітках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...