Перейти до змісту

Прийму в подарунок системний блок ПК


paolvo

Рекомендовані повідомлення

Для облаштування робочого місця в військкоматі не хватає системного блока. Монітор є. Може в кого є старий непотрібний ПК, то нехай послужить Батьківщині.

Бажано, щоб ставала вінда ХР, було USB. Ну і "верх блаженства", якщо знайдеться подовжувач, УПС, ЮСБ-флешка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не правий. Але щось багато розвелось таких "військоматів", "госпіталів" і тд. "Кому- война, а кому - мать родна"

Вибачте за флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не правий. Але щось багато розвелось таких "військоматів", "госпіталів" і тд. "Кому- война, а кому - мать родна"

Вибачте за флуд.

див. пост #5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не правий.

Я так і написав. Просто до останнього часу... таких оголошень не було. А тут раптом БАЦ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо по справі - готовий Вас особисто привести на роб.місце.

Якщо від того, що не спиться - будь-ласка, створіть свою тему і там сперичайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це вже навєрно свєрх, хай начальство ваше воєнкоматовскє скінеться з хабарів і купить сістємнік. Скоро будуть подібні оголошення, тільки не в воєнкомат а в обл раду.

З.І. був би лишній сістємнік, краще б викінув чим в воєнкомат заніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це вже навєрно свєрх, хай начальство ваше воєнкоматовскє скінеться з хабарів і купить сістємнік. Скоро будуть подібні оголошення, тільки не в воєнкомат а в обл раду.

З.І. був би лишній сістємнік, краще б викінув чим в воєнкомат заніс.

ОК

ТЕМА ЗАКРИТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...