Перейти до змісту

потрібні авто слюсарі на СТО "Дукат Оіл"


seo

Рекомендовані повідомлення

потрібні авто слюсарі на СТО "Дукат Оіл"

Заробітна плата від 3000грн/міс.

робочій час з 9;00- до18;00 год.

чергова група з8:00-до 20:00 год.

дружній колектив,сприятливі умови праці. можливість офіційного працевлаштування.

тел.(0332)770186

моб.0501505500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повтікали звідти всі вже ?)

Щось на Дукат частіше і частіше жаліються...принаймні мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повтікали звідти всі вже ?)

Щось на Дукат частіше і частіше жаліються...принаймні мені.

повиганяли тих хто на роботу болт ложив.

А хто там власник на дукаті???

Відповів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000грн/міс, які ви так жирно виділили, на сьогоднішній день мало!!! Якщо руки ростуть з правильного місця то авто слюсарь відносно легко заробляє значно більше..

вас бл....ь не поймеш, в сусідній темі дівчина запросила зарплату теж 3000 то обісрали її з ніг до голови, що це дуже багато як для неї (що за такі гроші вона ще й в попу має дати:) ) тут роботодавець пропонує вже 3000, теж гандон бо мало)))) це жесть.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000грн/міс, які ви так жирно виділили, на сьогоднішній день мало!!! Якщо руки ростуть з правильного місця то авто слюсарь відносно легко заробляє значно більше..

якшо тобі мало то можеш підняпрягтись на роботі і більше заплатять. все залежить від того чи є бажання взагалі працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да контора скурвилась буквально за пару останіх років! Пару днів назад поміняв фільтра! Авто стало погано заводитись!до них заїхав правда подивились все сухо! прийшов якись "вумний" і почав торочити мені що мол ви знаєте скільки в цій машині електроніки! тіпа того що це не їхня вина! Сьогодні їду на СТО шукати причину! А на рахунок кадрів всі повтікали нормальні майстри! за такі гроші тільки студенти можуть працювати! самі знаєте як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000грн/міс, які ви так жирно виділили, на сьогоднішній день мало!!! Якщо руки ростуть з правильного місця то авто слюсарь відносно легко заробляє значно більше..

Так то воно так, але є одне але- треба знайти місце, де "правильному" автослюсарю заплатять , як Ви кажете, значно більше))) Абищо він приватно тим займатись буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да контора скурвилась буквально за пару останіх років! Пару днів назад поміняв фільтра! Авто стало погано заводитись!до них заїхав правда подивились все сухо! прийшов якись "вумний" і почав торочити мені що мол ви знаєте скільки в цій машині електроніки! тіпа того що це не їхня вина! Сьогодні їду на СТО шукати причину! А на рахунок кадрів всі повтікали нормальні майстри! за такі гроші тільки студенти можуть працювати! самі знаєте як!

пішов тільки один. і причина того шо вважав себе афігєним спеціалістом. і тіпа йому все позволено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запропонуйте свою ціну і приходьте на роботу. і тут все стане ясно. якій ви на словах і якій в слюсарній справі майстер. може ше і 3000 ви небудете витягувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да контора скурвилась буквально за пару останіх років! Пару днів назад поміняв фільтра! Авто стало погано заводитись!до них заїхав правда подивились все сухо! прийшов якись "вумний" і почав торочити мені що мол ви знаєте скільки в цій машині електроніки! тіпа того що це не їхня вина! Сьогодні їду на СТО шукати причину! А на рахунок кадрів всі повтікали нормальні майстри! за такі гроші тільки студенти можуть працювати! самі знаєте як!

Підтримую. Я рік назад міняв там масло в двигуні і всі фільтри.

Все зробили, окрім одного : не поміняли мені масляного фільтра,я це побачив тільки зараз - коли знову міняв масло (тільки вже не в них).

Гроші з мене здерли за заміну того фільтра (як і за сам фільтр), а його так ніхто і не поміняв тоді.

Добре що двигуну від того нічого не сталось.

Висновок : я до них більше ніколи не поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да контора скурвилась буквально за пару останіх років! Пару днів назад поміняв фільтра! Авто стало погано заводитись!до них заїхав правда подивились все сухо! прийшов якись "вумний" і почав торочити мені що мол ви знаєте скільки в цій машині електроніки! тіпа того що це не їхня вина! Сьогодні їду на СТО шукати причину! А на рахунок кадрів всі повтікали нормальні майстри! за такі гроші тільки студенти можуть працювати! самі знаєте як!

Підтримую. Я рік назад міняв там масло в двигуні і всі фільтри.

Все зробили, окрім одного : не поміняли мені масляного фільтра,я це побачив тільки зараз - коли знову міняв масло (тільки вже не в них).

Гроші з мене здерли за заміну того фільтра (як і за сам фільтр), а його так ніхто і не поміняв тоді.

Добре що двигуну від того нічого не сталось.

Висновок : я до них більше ніколи не поїду.

якій у вас автомобіль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от третій рік туди їзджу, і батя 5й рік, і задоволені. І майстри нормальні, і міняють все норм і поговорити можна)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да контора скурвилась буквально за пару останіх років! Пару днів назад поміняв фільтра! Авто стало погано заводитись!до них заїхав правда подивились все сухо! прийшов якись "вумний" і почав торочити мені що мол ви знаєте скільки в цій машині електроніки! тіпа того що це не їхня вина! Сьогодні їду на СТО шукати причину! А на рахунок кадрів всі повтікали нормальні майстри! за такі гроші тільки студенти можуть працювати! самі знаєте як!

Підтримую. Я рік назад міняв там масло в двигуні і всі фільтри.

Все зробили, окрім одного : не поміняли мені масляного фільтра,я це побачив тільки зараз - коли знову міняв масло (тільки вже не в них).

Гроші з мене здерли за заміну того фільтра (як і за сам фільтр), а його так ніхто і не поміняв тоді.

Добре що двигуну від того нічого не сталось.

Висновок : я до них більше ніколи не поїду.

якій у вас автомобіль?

хочете мене вичислити ?

шкода фабія 1.4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку хто з слюсарів робив машину.

ім'я не пам'ятаю, по російськи говорив, русявий, зріст середній чи вище середнього.

потрібно глянути в книжечці яку Ви видаєте ,де записи робляться, можливо там пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку хто з слюсарів робив машину.

ім'я не пам'ятаю, по російськи говорив, русявий, зріст середній чи вище середнього.

потрібно глянути в книжечці яку Ви видаєте ,де записи робляться, можливо там пише.

я знаю про кого ви. він вже пів року як непрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от третій рік туди їзджу, і батя 5й рік, і задоволені. І майстри нормальні, і міняють все норм і поговорити можна)))

Повністю підтримую. Адекватні хлопці. Завжди чемно відповідають на всі мої задротливі запитання. В боксах чистота і порядок. Якось моніторив ціни, то на той час були абсолютно адекватні.

Був ще на Дукаті такий чоловік, Костя, міняв мені ремінь ГРМ, ще щось там. Був задоволений його роботою і відношенням. Шкода, вже з рік (може й більше), як не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку хто з слюсарів робив машину.

ім'я не пам'ятаю, по російськи говорив, русявий, зріст середній чи вище середнього.

потрібно глянути в книжечці яку Ви видаєте ,де записи робляться, можливо там пише.

я знаю про кого ви. він вже пів року як непрацює.

через таких майстрів і псується репутація СТО.

в мене після того, як він не поміняв мені масляний фільтр - почали на холодну стукати гідрики, бо поки масло холодне - через забитий фільтр воно погано проходить і гідрикам не вистачає масла.

їздив на діагностику - сказали добре промити двигун від шлаків при заміні масла, ну і відповідно поставити хороший масляний фільтр.

якщо ж забути про цей момент, то СТО нормальне, але бажання заїхати до них в мене поки немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вибачаюсь. але тема була создана для підбіру нових слюсарів про яких будуть відзиватись як найкраще.

те шо було попередньо написано врахуємо і проведем розмову з слюсарями. для того шоб пообсирати сто м.Луцька пропоную создати тему і обговорити всі наявні сто Луцькаа. я більш ніж впевнений шо є сто про які варто також поговорити. оголошення остається актуальним потрібно 2 слюсара. зі можливості шоб один був знайомий з справою шиномонтажу. шиномонтаж 40% від вироботки. дякую за увагу. чекаємо вас за адресою м.Луцьк. вул.Василя Стуса 9. СТО "Дукат Оіл".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...