Перейти до змісту

Як правильно перенести він8


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Власне, яка послідовність дій. Для того щоб вінт та ОС , запрацював на новій мамці та процові. Щось потрібно видаляти з ОС, перед останнім вимиканням?

ПС. Є Акронікс Тру Імейдж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких лишніх маніпуляцій, вісімка спокійно переварить нове залізо, дуже бажаний інтернет, вінда витягне потрібні їі драйвери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо переходити з Интел на АМД - краще переставити .. якщо різниця в платформі не суттєва - то доведеться просто доставити потрібні дрова ... зробити копію, тоді підключити і все буде видно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis тут не запрацює. Потрібна утиліта sysprep, гугл, і багато вільного часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis тут не запрацює. Потрібна утиліта sysprep, гугл, і багато вільного часу.

якраз таки це не потрібно робити .. витруться всі налаштування, активація і т.д. ... це утиліта для підготовки нового компа після клонування ... вона видаляє всі дрова і вінда якби запускається чистою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких лишніх маніпуляцій, вісімка спокійно переварить нове залізо, дуже бажаний інтернет, вінда витягне потрібні їі драйвери

Але ж, для того щоб підключити інтернет, треба запустити систему.

Переносити буду з амд на інтел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких лишніх маніпуляцій, вісімка спокійно переварить нове залізо, дуже бажаний інтернет, вінда витягне потрібні їі драйвери

Але ж, для того щоб підключити інтернет, треба запустити систему.

Переносити буду з амд на інтел.

я б краще переставив .. на рахунок драйверів - офф. сайт або диск до мамки .. спочатку підготуйте а тоді пробуйте ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяких лишніх маніпуляцій, вісімка спокійно переварить нове залізо, дуже бажаний інтернет, вінда витягне потрібні їі драйвери

Але ж, для того щоб підключити інтернет, треба запустити систему.

Переносити буду з амд на інтел.

я б краще переставив .. на рахунок драйверів - офф. сайт або диск до мамки .. спочатку підготуйте а тоді пробуйте ...

Тобто поставивши іншу мамку та проц, при першому включені, можливо запустити зугрузочний диск чи флешку з ОС?

Тоді думаю простіше переставити, попередньо зробивши бекап потрібних програм та файлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто поставивши іншу мамку та проц, при першому включені, можливо запустити зугрузочний диск чи флешку з ОС?

Ні. Малось на увазі при запуску Вінди на новому халізі знадобляться дрова, наприклад, мережевої карти. А де їх взяти, якщо інета то немає. Правильно, з дистрибутива на флешці. Це простіше.

А бекап потрібних файлів і програм треба робити за будь якого розвитку подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...