Перейти до змісту

Термінова потрібна допомога в оформлені візи


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

І так, буду робити культуру, запрошення мені вишлють, маю посвідчення інваліда першої групи. Потрібна людина яка зможе виготовити всі потрібні документи і буде курувати весь процес від А до Я.

Перша задача заплатити за реєстрацію до 1 вересня і зареєструватися на співбесіду. Діло в тому що я не місцевий, зможу приїхати в Луцьк 28 і 29, хотілося б щоб хтось проконтролював цей процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польща

Напевно треба почати з уважного вивчення інформації на сайті консульства.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ: культурні і мистецькі заходи

Увага!! В Пункті Прийому Візових Анкет візові анкети треба заповнювати від руки. Бланк візової анкети. Для подачі документів до Генерального Консульства РП в Луцьку необхідно здійснення реєстрації та заповнення візової анкети через систему http://www.e-konsulat.gov.pl/ (анкети, що не були зареєстровані через системуhttp://www.e-konsulat.gov.pl/ не будуть прийматися до розгляду у Консульстві).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, Дякую за посилання! Але для початку треба оплатити реєстрацію в банку, я правильно розумію?

Актуально!

Потрібна людина яка підкаже і допоможе все зробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, Дякую за посилання! Але для початку треба оплатити реєстрацію в банку, я правильно розумію?

Актуально!

Потрібна людина яка підкаже і допоможе все зробити!

якщо через візовий центр - то тра платити.

якщо напряму через консульство - то "культура" безкоштовна.

спочатку треба мати на руках запрошення (і щоб запрошення було відправлено на консульство також).

тоді можна самому "ловити вікно" через е-консулат, а як не вдається і строки тиснуть - то самому, або уповноваженій особі проситись на прийом до консула із запрошенням та документами про інвалідність, пояснювати ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, Дякую за пояснення! Буквально щойно все розрулилось.

Тема вже не актуальна! Всім дякую за підказки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, Дякую за пояснення! Буквально щойно все розрулилось. Тема вже не актуальна! Всім дякую за підказки!

А поділитись досвідом? Що б інші не наступали на ті самі граблі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поділитись досвідом? Що б інші не наступали на ті самі граблі?

Насправді нема чим ділитись. Дізнався що в Львові набирають групу людей на реабілітацію в Польшу, зв*язався з організаторами, сказали що якщо я хочу їхати, то я сам маю виготовити візу, запрошення вони мали вислати. А вчора виявилось що вони будуть набирати групу з Волинської і Рівненської області, тому виготовленням візи будуть займатися організатори. Мені лише залишеться з*явитися в визначений час на співбесіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось є стаття, правда старенька, але зараз все ще гірше.

Стати на чергу в консульстві практично неможливо.

У візовому центрі треба платити офіційно плюс до візи 450 грн, ще й наперед, а коли поставлять на чергу хз.

Куди йдуть гроші і з ким ділиться візовий центр за таку монополію незрозуміло, якщо вважати, що все організувалось при минулій владі, то виникають підозри.

Крім того штучно створені черги, офіційно місць ніколи немає. Зато в бариг можна купити чергу легко.

ось така біда.

Саме цікаво куди йдуть кошти які "стригуться" з Українців у величезних розмірах і чи змінились шляхи їх проходження з часів Яника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antiphase, Про цю проблему я знаю, думав що Ви маєте на увазі що в консульстві не хочуть візи видавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...