Перейти до змісту

Допоможіть оцінити ноутбук Lenovo V580 (i7/6Gb/1Tb)


BkSeo

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть оцінити ноутбук з метою подальшого продажу

Модель: Lenovo V580

CPU: Intel Core i7 - 3632QM (6Mb Cache, 4 Core, 8 Threads)

RAM: 6 Gb DDR III

HDD: 1 TB

Video: NVidia GeForce GT645M 2GB + Intel HD 4000

Екран: 15,6" матовий

Батарея тримає - 4,5 - 6 годин.

Стан - ідеальний. В коплекті - ноутбук, зарядне, диски, якісна сумка в подарунок.

Причина продажу - потрібен макбук для деяких специфічних програм. Якщо хтось може запропонувати макбук - розглянуть і такий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хакинтош" не пробували ? просто реальної ціни за нього мало хто дасть да і МакБук обійдеться в немаленькі гроші ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хакинтош" не пробували ?

Ех, якби особисто мені було потрібно - я б так і зробив, але, нажаль людина якій актуальне це питання - цього не розуміє.

Тому, стоїть задача - продати ноут і купити макбук.

просто реальної ціни за нього мало хто дасть да і МакБук обійдеться в немаленькі гроші ...

я це вже пояснив людині, ціну приблизну я знаю, але хочу почути думку форумчан...

P.S. Можливий варіант з невеликою рострочкою, але не для всіх ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хакинтош" не пробували ?

Ех, якби особисто мені було потрібно - я б так і зробив, але, нажаль людина якій актуальне це питання - цього не розуміє.

Тому, стоїть задача - продати ноут і купити макбук.

просто реальної ціни за нього мало хто дасть да і МакБук обійдеться в немаленькі гроші ...

я це вже пояснив людині, ціну приблизну я знаю, але хочу почути думку форумчан...

P.S. Можливий варіант з невеликою рострочкою, але не для всіх ...

по циферках все просто .. берете вартість нового і спокійно знімаєте 20-30 % .. як показує практика - продати за "більшу" суму ніж вийде рідко кому вдається ... новий Мак вам обійдеться в 40к+ грн. ... ну а б/у - як повезе .. інколи проскакують хороші варіанти ...

тому я б всетаки спробував Хакінтош .. якщо не сподобається або не "потягне" - тоді вже продавати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мак вам обійдеться в 40к+ грн. ... ну а б/у - як повезе ..

мак - є де взяти, скоріш за все, буде не макбук а аймак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...