Перейти до змісту

Сєпари знають ваш номер?


Рекомендовані повідомлення

У Краматорську співробітники міліції затримали пособницю бойовиків.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"Ця дама, працюючи в одній з компаній мобільного зв'язку в Краматорську, використовуючи свої службові повноваження, надавала терористам дані - ПАК-коди до абонентських номерів. Далі через інтернет-помічник оператора можна було отримувати інформацію про телефонні з'єднання абонента", - йдеться в повідомленні.

Конфіденційну інформацію жінка передавала так званому "начальнику карного розшуку поліції ДНР" Сергію Тимошенко, який раніше тривалий час працював у Ворошиловському райвідділі міліції Донецька.

"Маючи такі коди, у нього був відкритий доступ до деталізації телефонних з'єднань будь-якого громадянина України, користувача даного оператора", - підкреслив Аброськін.

Відзначається, що незаконною діяльністю жінка займалася більше місяця.

"Зазначена добровільна помічниця "поліції ДНР" нестиме кримінальну відповідальність, передбачену українським законодавством", - додав Аброськін.

Пора міняти номер? От тільки не сказали про якого оператора мова, хоча, крім Life у нас всі оператори з кацапстану :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мішало їм підкупити (завербувати) працівника Лайфа?

та нічого не мішало, просто, вже не раз говорилось про лояльність расєйських операторів до сєпарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому дає якась інфа про деталізацію номерів?

Ну наприклад я знаю що Коля звонить на номер 0505557766 що мені це дає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну доступ до номерів дає доступ до ваших грошиків в Привітбанку. От і все:-) Гоовне все правельно зробити, типу відновити сімку а далі дєло техніки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я щось пропустив, але Україна не рашка, номери( сімки), можна купувати без надання даних про особу)))) Тай гроші здерти з привата не так просто- треба підтвердження при зняті грошиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...