Перейти до змісту

Реставрація ванни


Sant

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Порадьте хорошого спеціаліста для реставрації ванни. Можливо хтось знає який метод кращий (акріл/ емаль/ вкладиш/ можливо інший є). Хочу відновити чавунну ванну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив рекламу на лівій стороні дороги, біля першого переїзду, як їхати від Варшавки до Мотора.

Колись цікавився, начитався...про той акріл і відкинув цю ідею. Але це не догма!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже наважився купляти акріл Plastall та робити самостійно (1100 грн для ванни 1,5 м). Єдине в чому не впевнений - наскільки він стійкий до ударів? Щоб не було так, що впав душ і побив покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже наважився купляти акріл Plastall та робити самостійно (1100 грн для ванни 1,5 м). Єдине в чому не впевнений - наскільки він стійкий до ударів? Щоб не було так, що впав душ і побив покриття.

Инструкция по реставрации в ютубе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже майже наважився купляти акріл Plastall та робити самостійно (1100 грн для ванни 1,5 м). Єдине в чому не впевнений - наскільки він стійкий до ударів? Щоб не було так, що впав душ і побив покриття.

Инструкция по реставрации в ютубе?

і тут
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого складного немає в реставрації ванни, можна самому зробити! Мені обійшлось в гривень 750 (фарба, затверджувач, авто шпаклівка в кого є раковини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще, як варіант реставрації, акрилові вкладиші в стандартні ванни (погуглите, знайдете багато). У кого, наприклад, якщо важка чугунна вання на п'ятому поверсі хрущовки, то навіть гарний варіант... Але я собі, коли теж задумався над реставрацією в свій час, в результаті роздумів просто замінив ванну на акрилову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось підкаже де у Луцьку купити оріганальний акріл Plastall, щоб не везти через Нову пошту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 14.08.2015 в 20:26, Sant сказал:

Можливо хтось підкаже де у Луцьку купити оріганальний акріл Plastall, щоб не везти через Нову пошту?

доброго дня, робили самі? якщо да то як получилося, як в експлуатації, де купували акріл? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...